Stari Grobnik u novom izdanju - -

inače je Grobnik bio najzahtjevniji po pitanju ovjesa, tu sve formule i izračuni padaju u vodu.
zbog neravnina se traži mekši motor, a zbog gripa kod otvaranja, neravnina i nagiba koji prkosi cenrtifugalnoj sili u kombinaciji sa težinom vozača dodatno opterečuje stražnji amortizer, i to je bio jedan od razloga zašto se preferira Dunlop. iša bi tvrđi setup ovjesa koji bi se kopezira sa mekšom gumom, i jako bitna stavka koja na ostalim stazama nije toliko u fokusu je stil vozača, tako da dva vozača iste kilaže imaju drastično različit setup. i nebitne razlike u vremenu od samo 1sec traže kompletno druge postavke. onaj koji apsolvira Grobnik može se smatrat da ima fakultet na polju ovjesa, zato Slavića ima da persirate  8) :mrgreen:
al sam se raspisa  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bit je da to šta osjetiš neke neravnine ne triba ni primjećivat naspram onoga po čemu se vozilo  (y)
 
ma skinuo sam kile pa mi skače po grbama kao da je stari asfalt, ništa strašno. to, i poluga prednje kočnice mi je visoka pa ponekad prilikom kočenja znam dodati gas  :LOL:
mislim da još uvijek ne moram niš komplicirati dok ne pohvatam konce malo i naštimam ono osnovno  :grin:
 
On ide koliko treba, 1.50 ali se zalomi krug 1.32. Napne se covjek jedan krug, ko marquez na kvalifikacijama.
 
dovla said:
On ide koliko treba, 1.50 ali se zalomi krug 1.32. Napne se covjek jedan krug, ko marquez na kvalifikacijama.

skida sad opet rekorde marofa s onim honda grbavac križancem :LOL: :mrgreen:
 
angelo.ma said:
ma ko je taj uopće, kad god je napravio rekord nitko nije znao? vidit ćeš sad kad je staza brža pa kad mi spustimo osobne rekorde ispod 1:66, ima da se slavi ko na Boricinom piru  8) 8) 8) :mrgreen:

prije ćemo nas dvoje skinut rekord grobnika nego gRRaševina rekord sa Boričinog pira 8) :mrgreen:
 
VFR 165 kila ....jebote di je ta vaga ....moj na grobniku 225  :shock: :shock: :shock:      :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


 
stojedan said:
Sipe .... ti i u vilenjake i uskršnjeg zeku i deda mraza vjeruješ ??? :shock: :shock: :shock:

Tebi nikad nije 100 ljudi pljeskalo :palacdolje: a i GPS kaze :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
[quote author=Sip ulink=topic=245931.msg4841879#msg4841879 date=1524584168]
Tebi nikad nije 100 ljudi pljeskalo :palacdolje: a i GPS kaze :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
[/quote]

Bi volio da ne pobjedis ,a da ti puno vise od 100 ljudi pljesce  ??? :jesus: :jesus: :jesus:

P.S.

Veli Baksa , svi krugovi 1,15 -16 i onda jedan 1,09 ...kak je on taj kruk pogodil putanje , nemres vjerovat !! :LOL: :LOL:
 

Attachments

  • shef (1).jpg
    shef (1).jpg
    22.6 KB · Views: 229
A mjeri na android aplikaciji na mobu. Sve je to u redu, pogotovo to sto mu nije palo na pamet da je aplikacija zakazala vec eto osjetio je da je to taj krug.. :LOL:
Bio sam jednom prilikom s njim na stazi, pripreme prije izlaska... kralj.. :mrgreen: