starom plitvičkom cestom do gračaca

gasgas

Member
Kada ste na putu i prolazite kroz gračac,nezaobilazno je stati u Restoran "Kralj Zvonimir" kojega sam ja vlasnik i bilo bi mi drago kada bi se motoristi zaustavili u mojoj restauraciji nego negdje gdje se nećete osjećati domaće,
popust za sve motoriste je garantiran a u ponudi imamo,pizzu,,uvijek raznovrsni dnevni
menu po popularnoj cijeni,te svi specijaliteti sa roštilja na drveni ugljen
. ambijent je ugodan a klopa na nivou.
dodjite i uvjerite se,čekaju vas mlade i ljubazne djelatnice koje će vas zasigurno dobro ugostiti..
pozdrav od  istinskog zaljubljenika u dvokotačno prometalo :mrgreen:  u nadi da ćemo se viditi,družiti i upoznati :wink:  restoran se nalazi,kad se ide iz pravca zagreba,na ulasku u gračac prvi sa desne strane ili iz dalmacije na izlasku sa ljeve strane. :hrana: :bananapivo: :cool:


 
hvala svima koji su nas posjetili ovo ljeto, nadam se da su se dobro nahranili i ugodno osjećali.popust na već i onako niske cijene su imali svi bikeri 10% a neki koji su nam bili svako malo i 20%. pozdrav do skorog viđenja.     :klopa:   :bananapivo:  :biker:
 
Ja nisam navratio niti jednom iako od 6. mjeseca redovito prolazim 2-3 puta tjedno pored tebe.
Možda si primjetio da neki idiot baš svaki put potrubi dok plahuta kroz onaj zavoj neposredno prije/iza restorana

Zapravo, bio sam krajem 9. mjeseca na planinarenju na Kremenu pa sam na povratku imao najbolju namjeru da utamanim nekog janjca kod tebe, ali neki poljaci su sve izjeli prije mene. :mrgreen:
 
gasgas said:
hvala svima koji su nas posjetili ovo ljeto, nadam se da su se dobro nahranili i ugodno osjećali.

Na putovovanju na moto-susret u Sinju ovog ljeta, dočekalo nas je iznenadno nevrijeme taman ispred Gračaca. Ionako smo planirali zaustavljanje i osvježenje u tvojem restoranu, koji nas je ovaj puta baš spasio od silnih udara vjetra i kiše..  (y)
 
Pa fino je znati (y)

Inače sam stajao na Ranču,zadnji put kod Macole,a slijedeći... :mrgreen:
 
Evo bili smo prije par dana nas troje sa Fazericama (05.10) na laganoj voznjici pa se sjetili teme sa foruma i naletili da vidimo! Od popusta nish (oko 150 kn bio racun tak da i nije nesto bitno ali..), noz tup da bi ga komotno mogli poklonit u neki zatvor bez straha od ozljeda/napada i cijelih sat vremena sviralo je istih pet pjesama od Severine (i to ovih novih koje su ciste cajke)!  :palacdolje: :x :palacdolje:
Plus je sto se stvarno nemre fulat, pristojno i usluzno osoblje (neka zgodnicka curica koja se fakat trudila (y)), dobro sredjen cijeli objekt i bila bi super atmosfera, onak "domaca" da ju Seve svojim jodlanjem nije pokvarila.
Ovo je IMHO (zapravo nas troje) i Macola i dalje ima debeli plus.
 
uđeš u austriju i skoro na svakom restoranu, apartmanu,......velikim slovima piše "bikers wilkommen"....Zove te da staneš, ali kako svaki ima pa i nije fora. Kod nas toga nema, ali kada bi negdje vidio takav natpis sigurno bih stao u tom, a ne u nekom drugom objektu. Ti još dodaj "bikers wilkommen-10%" i nema beda da ljudi neće stajat (y)
 
Ovog ljeta na putovanju u Vodice i Čavoglave kolega i ja sa suprugama svratili smo u navedeni restoran.
Mogu reči samo riječi hvale za gazdu, osoblje i ponudu. Jelo je ukusno i po prihvatljivim cijenama, naravno ostvarili smo i obečani popust od 10%.
Restoran je lijepo uređen i uredan, muziku nisam slušao jer smo bili na terasi.
Po povratku kući nismo mogli ne svratiti opet, ovaj puta bili smo usluženi unutar resrorana uz dobrodošlicu i popust.
Severina nije svirala :mrgreen:
 
djess said:
Ovog ljeta na putovanju u Vodice i Čavoglave kolega i ja sa suprugama svratili smo u navedeni restoran.
Mogu reči samo riječi hvale za gazdu, osoblje i ponudu. Jelo je ukusno i po prihvatljivim cijenama, naravno ostvarili smo i obečani popust od 10%.
Restoran je lijepo uređen i uredan, muziku nisam slušao jer smo bili na terasi.
Po povratku kući nismo mogli ne svratiti opet, ovaj puta bili smo usluženi unutar resrorana uz dobrodošlicu i popust.
Severina nije svirala :mrgreen:

Da se razumijemo, sto se tice klope ni mi nismo imali zamjerke, sve 5  (y) ali sto se tice mjuze nismo imali srece!  :(
 
MadKec said:
Da se razumijemo, sto se tice klope ni mi nismo imali zamjerke, sve 5  (y) ali sto se tice mjuze nismo imali srece!  :(

to je vjerojatno ona mlada djelatnica pustila za svoju dušu(kad mene nema).....ali i to smo riješili nakon pročitanih postova...
hvala na kritikama i na posjeti, vidimo se :biker:  :bananapivo:
 
bili, stali, ambijent super, konobarica komunikativna, od klope nista  :palacdolje:
Samo nekakav gulas od jucer, kuharice nema, odsutna , narucit nemres nista....jbg, glad smo prevarili pijacom i put pod noge  :misli:
od popusta nista, al nije bilo tak kriticno pa nije ni bitno...

Izgleda da smo potrefili los dan  :x :x
Al bili bi tak maznuli odojka, sline su mi isle van na cube do Korenice  :LOL:
 
ovo je super, jel još aktualno ?
 
Mika said:
izgleda da nije  :jesus: :jesus:
bar nije bilo neki dan  :misli: :misli:

čekaj da se gazda oglasi.. kolko vidim još je aktivan na forumu  :wink:
 
hehehee,  restoran radi punom parom a zadovoljnih mušterija sve više,možda si ranije bio pa nije bilo gotovih jela  ali za vašu informaciju,uvijek se mogu pojesti gableci za 30 kn,ali to mogu samo bajkeri i kamiondije,,uvijek u ponudi od gableca se može pojesti menu ako gotovih jela nema,     menu 1 -juha,pileći zagrebački-bećki,prilog salata kruh --30kn  menu 2-juha.vratina carsko,prillog ,salata 30kn  i još razno raznih menija samo treba više komunicirat sa djelatnikom jer se ti meniji u  sezoni ne nude svima  ab bajkeri  isto kao i kamionđije imaju prednost u tom pogledu...pozdrav :)  nadam se da će uskoro biti ljepših komentara   :misli: :wink: :mrgreen:
 
meni i nije cilj se obogatiti od bajkera ali mi je drago kad motoristi navrate kod mene nego u drugi restoran koji je sa hranom 2 klase ispod nas i nije bajker,  od neki dan je i na reklami ,bikers welcome,  (y)