stavljane blokade?

pavlić

New member
frend ima peugeot speedfigt i bliži mu se tehnički kako da stavi blokade gore? dali da stavi u auspuh na struju ili ???
 
Pa najbolje mu je nabaviti elektrosku blokadu i samo klik i motor neide brze od 45 i klik opet i motor po starom.

A imas i mehanički istokari si bolcn po kojem mu se širi variomat tako da sprijeci sirenje znaci da se nerasiri skroz i to je to ako se kuzi u motore ako ne onda elektricna.
 
Prijatelj mi ima malaguti f15 kako se stavlja blokada da bi prošao tehnički .Može strujna ili mehanička.
 
el. blokadu najbolje dat nekom ko se fakat kuzi da ugradi da nebi bilo iskrica i sl. stvarcica...a mehanicka ti je ta bolcna u variu...ak ju je sacuvao...
 
KicHo said:
el. blokadu najbolje dat nekom ko se fakat kuzi da ugradi da nebi bilo iskrica i sl. stvarcica...a mehanicka ti je ta bolcna u variu...ak ju je sacuvao...
ima li slika koja nije problem ni električna samo znaš li točno šta treba napravit
 
ma ako je samo za regu, ispusti gume na 0,6 bar-a ... i na valjcima neće ići preko 50 ....  :mrgreen:
 
strasilo said:
ma ako je samo za regu, ispusti gume na 0,6 bar-a ... i na valjcima neće ići preko 50 ....  :mrgreen:
več su ga vratili jedan put nebi valjalo da bude opet čorak :mrgreen:
 
a probaj se dog. s likom...potrazi vezu....ja samo zovnem od sestricne frenda i dodem, stavi ga na valjke i ne tjera ga iznad 50 i to je to  (y)
 
Ja pitam konkretno:
Prijatelj mi ima malaguti f15 zna li neko konkretno kako se stavlja blokada da bi prošao tehnički .Može strujna ili mehanička.
 
Dosta skuteraša stavi blokadu (mehaničku) na polugu gasa (na karburatoru) tako da se gas ne otvara do kraja, tj. do 50kmh. Jednostavno je skinuti kasnije i troška je 0kn.
 
Na malagutti moze mehanicka. Potrebno je samo skinuti polutku(onu aluminijsku) i izmjeriti promjer klizne osovine po kojoj seta varijator. Napraviti od plastike jedan prsten,koji bi imao unutarnji promjer te klizne osovine,a debljina moze biti 5mm. Sto je ta sajba deblja motor ide sporije :wink: