stavljanje sirih guma...

High 46 said:
stavljanjem širih guma dobivaš lošiju ciklistiku,"balon" gumu na zadnjoj felgi,ko fol širi zadnji kraj i manje novaca u novčaniku... mislim da je to okee  :misli:

Ja sam pitao jer mi se cini da je 160 na felgi 5.5' malo previse razvucena,...,ako bi stavio 180,dobio bi malo "spicastiju" gumu!

nemam namjeru mjenjat (jos)  8)  :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
Mislio si na marku "VEE RUBBER " ? Ako je to to....onda skidaj to sto prije. Nece to drzati da da se njima vozis i po mjesecevoj povrsini ! :palacdolje:

da mislija san na marku vee rubber... gume su ne lose nego ocajne, a posto san ajmo rec pocetnik tija bi imat dobre gume na motoru...bolje ce mi oprastat pogreske... :mrgreen:

i recite mi koje gume da stavin na motor, to je ipak 50ccm pa bi tija stavit koje meke gume, jer motor ne ide puno, nije puno tezak(oko 112kg), a i ne vozin extremno pa ono... savjetujte me...

Ante 125 cuja san sta je nikola radija... moran vidit snimke...
 
Hmmmm...malo problem naci dobre gume za tvoj motor,posto se radi o motoru koji ima gume manjih dimenzija. Uh.nevjerujem da se moze nabavit michelin pilot power ili pirelli supercorsa ili pak bridgestone battlax bt 014 u tvojoj dimenziji...uh stvarno neznam sta preporuciti...ali misli da sta god stavio,biti ce bolje od vee rubber-a  :D