Staza Novi Marof

Goran zzz said:
Možda je sad 100kn al sumnjam da bude kroz sezonu 100kn cijeli dan :misli:
ak bude tak mislim da se bu staza trebala dost prije rezervirati da se ulovi slobodan termin

Ali svejedno držim palčeve da bude  :mrgreen: (y)

pa da je i 200kn nije puno ako se možeš voziti od 8, 9 ujutro pa do 5,6,7 navečer... a ne od 11 pa do pol 4, 4 kak je krešo radil...

vidjet ćemo šta bude...
 
danci1973 said:
:yes:

Nego, bilo je priče o tome, da če se staza proširiti odn. produžiti... Jel se na tome stvarno nešto radi? :?

D.

poznavajuči gazdu ne bi se čudio da iznenada počnu radovi ali za sada ništa ne znam...
bilo je priče da će zajedno sa eurolineom to radil, projekti su već gotovo i mogu vam reći da kak to izgleda na projektima bude grobnik samo 5x bolji...  (y)
 
SM fun said:
poznavajuči gazdu ne bi se čudio da iznenada počnu radovi ali za sada ništa ne znam...
bilo je priče da će zajedno sa eurolineom to radil, projekti su već gotovo i mogu vam reći da kak to izgleda na projektima bude grobnik samo 5x bolji...  (y)

to bi bilo vrlo dobro... (y)
 
ekipa ovu subotu smo mi s autima od 10-17h, ali ce nas biti malo tak da se 2-3 motora mogu ugurat.
 
frx1 said:
ekipa ovu subotu smo mi s autima od 10-17h, ali ce nas biti malo tak da se 2-3 motora mogu ugurat.

pa volim se ja i u autima voziti  (y)

nema beda, dođemo pogledati...
 
SM fun said:
poznavajuči gazdu ne bi se čudio da iznenada počnu radovi ali za sada ništa ne znam...
bilo je priče da će zajedno sa eurolineom to radil, projekti su već gotovo i mogu vam reći da kak to izgleda na projektima bude grobnik samo 5x bolji...  (y)


dao Bog da taj projek zaživi, jer oni nacrti šta sam vidio izgledaju fenomenalno  (y)
 
2 sm: ja sam uvijek za pogledat dobar drift na sm-u!

2 tomiRR: slazem se, oni nacrti su mrak, samo je poslije ravnice premalo mjesta na zavoju.
 
phay said:
Držim fige da se taj projekt ostvari  (y)

+1 (y)
bila bi to hebeno brza staza
 
king said:
+1 (y)
bila bi to hebeno brza staza

još da se pokraj Samobora izgradi ona o kojoj su pričali...na kraju bude država puna stazi....jbt, kaj bu s poljoprivredom  :mrgreen:
 
brijem da nebu nist od tog u Samoboru, prije ce se ovo realizirat :wink:
 
Goran zzz said:
ima možda na netu kak bi to trebalo izgledat? :misli:

stavio je Hommy sliku, ali evo bum ju ja metnul opet
 
king said:
stavio je Hommy sliku, ali evo bum ju ja metnul opet

kaj Raus ceka, kamione i bagere ima

ajdeeeeee

bilo bi nice da se ovo ostavri :mrgreen: