Staza Novi Marof

Ceki said:
A dobro, recimo u nedjelju se jedan decko na r1 vozil u trenirci (donji dio) i jakni
:LOL:
znam ga , to je onaj decko sa jaruna  :mrgreen:
 
Ja sam htel dojti u nedjelju do staze i odlucim da idem u marof i dojdem u garazu uzmem benzin i ulje i krenem da izmjesam gorivo kad zove rasta i veli da moram u vinograd  :( i jebiga nisam mogel ici,tak mi je zal.
P.S. bil sam u subotu kad sam se vracal iz vz. evo jednog filmeka auteka :)  dobro vozi ovaj (y)
http://rapidshare.com/files/12919542/20012007_007_.3gp.html
 
mario31 said:
ja samo bio u 10 mjesecu tamo 2ili3 puta i nije se moglo voziti bez kombača jer se nedugo prije toga lik uneredio kak se spada

to ti je bilo za vrijeme kad je Krešo radil gore.... možeš kak hoćeš na stazu ali je preporuka u full opremi, zbog sebe samog!!!!  (y)
 
SM fun said:
to ti je bilo za vrijeme kad je Krešo radil gore.... možeš kak hoćeš na stazu ali je preporuka u full opremi, zbog sebe samog!!!!  (y)

kaj oces reci da se moze sad na stazu bez kombinezona i cizmi?
 
burnout said:
kaj oces reci da se moze sad na stazu bez kombinezona i cizmi?
hoče reči da se moglo u vrijeme kad je krešo radio znači prije :wink:
a vidiš da je sad ovaj sa jaruna vozio u trenirci znači možda se može i sad samo kaj nije baš zdravo :mrgreen:
 
bikerboy said:
hoče reči da se moglo u vrijeme kad je krešo radio znači prije :wink:
a vidiš da je sad ovaj sa jaruna vozio u trenirci znači možda se može i sad samo kaj nije baš zdravo :mrgreen:
ma znam da nije bas zdravo  :mrgreen:
 
markookram said:
:LOL:
znam ga , to je onaj decko sa jaruna  :mrgreen:

jel strugal koljenima :mrgreen:
 
bikerboy said:
hoče reči da se moglo u vrijeme kad je krešo radio znači prije :wink:
a vidiš da je sad ovaj sa jaruna vozio u trenirci znači možda se može i sad samo kaj nije baš zdravo :mrgreen:

ne, kad je krešo radio nije se moglo tak, morala se strogo biti oprema... sad mislim da možeš u jakni i trapericama...
 
SM fun said:
ne, kad je krešo radio nije se moglo tak, morala se strogo biti oprema... sad mislim da možeš u jakni i trapericama...

na svoju ruku  (y)
nema šanse da se idem nekud nateravat bez opreme al uvjek če biti
onih koji misle da nemogu pasti
 
Da, i mi smo vidjeli neki slično nacrtani krug prošle sezone.. Držimo  (y) , da se barem dio  (ljevi i desni zavoj) realizira. ;)

Vidio tko možda koji bager u blizini? Sezona se bliži..
 
pozdrav 8)
nije te bilo dugo :?
jesi vozit Grobnik :misli:
 
SM fun said:
ne, kad je krešo radio nije se moglo tak, morala se strogo biti oprema... sad mislim da možeš u jakni i trapericama...
bio ja u tenisicama i goretexu! Znači moglo se! Znam da je glupo ali nisam mogao odoliti! :wink:
 
Gregs said:
Znaš možda, kad je to bilo? Mjesec, dan...

Jooj nemam pojma  :misli: znam da je bil crni Z750 imal akrapa i dost ga spigal, strgal rep.

Znam da je dečko imal full gorotex odijelo od dainesea i dost ga skršil  :(