Štender?

go_go

New member
Zanima me da li netko u Zg i bližoj okolici izrađuje štendere.

 
go_go said:
Zanima me da li netko u Zg i bližoj okolici izrađuje štendere.

A da pokušaš upisat traženi pojam u tražilicu. Ima sigurno dosta o štenderima.
 
Trebam zadnji stender za ER6N.

Ma gledao sam po netu, ali nista konkretno. A i uz to nisam od neke bravarske struke.  :misli:
 
za 400tinjak kuna imaš i više nego odličan štender ...  (y)
 
Svaki moto dućan bi u svojoj opremi trebal imati i štendere za prodaju. Cijena od 400kn pa na dalje.
 
jeben stender od walter mota ti kosta 400 kn a ovaj sta ce ti ga napravit ce uzet mozda mrvicu manje sto ti se ne isplati jer je ovaj vrhunski!!!
zato odi u migo moto ili nito moto i uzmi novi stender i nemas problema i zajebnacije (y)

a na kraju ti se dogodi da prodjes skuplje nego sto bi ga platio u ducanu...a cuo sam da i u luisu ima jefitnih
 
Kotačići 30 kn....
2 elektrode cca 2-3 kn
1 rezna šajba 15 kn
3 m cijevi po želji 50 kn

I sat vremena max posla, meni trebalo pol sata a nisam baš varioc...
Za manje od 100 kn imam štender koji bez problema drži i duplo teži motor, i malo sam duži i širi napravio, pa je lakše za dići i stabilniji je, ak oš puknem ti sliku pa probaj....  (y)
 
Evo mjere od štendera koji sam ja radio pa tko želi neka se baci na posao: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,13542.msg275719.html#msg275719
 
Medo said:
Evo mjere od štendera koji sam ja radio pa tko želi neka se baci na posao: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,13542.msg275719.html#msg275719


Po tim tvojim mjerama sam i ja sebi jedan napravio, nije bas ko tvoj ali lici na stender  (y)
 
evo kako sam ja svoj napravio, isto sam od mede bitne mjere skupio...
malo prominio jer sam tada ima 18' zadnju felgu...
 
2 kotača i 2 vijka sa maticom...toliko sam ja platio u Merkuru...Kotači stvarno dobri, s igličastim lezajevima.
 
oomba said:
2 kotača i 2 vijka sa maticom...toliko sam ja platio u Merkuru...Kotači stvarno dobri, s igličastim lezajevima.

Ne trebaju ti igličasti ležaji za ovu namjenu, uglavnom se
koriste poliamidni/polipropilenski kotači fi 80 mm bez ležaja  (y)
 
oomba said:
Znam da ne trebaju, ali ja sam kažem kakve sam ja kupio i koliko platio...

...ne s AnteK-om polemizirati oko kotacica!!!  :LOL: :LOL: :LOL: