Štender?

Ne hvalim, ali preporucio bih originalne Aprilia stendere.. Cijene su oko 350kn za prednji i 440kn za straznji. Stenderi su podesivi sa sirokim hvatom pa moze ici i slajder umjesto malg bibka ili kako se vec zove...
 
demza said:
Ne hvalim, ali preporucio bih originalne Aprilia stendere.. Cijene su oko 350kn za prednji i 440kn za straznji. Stenderi su podesivi sa sirokim hvatom pa moze ici i slajder umjesto malg bibka ili kako se vec zove...
,,jel  :misli: ,,a zašto se onda u MMS-u ,,Kiki i ostali mehaničari,,a i sam gazda Čmeki otimaju oko onog štendera ručne izrade,,po kojem sam BTW i ja napravio svoj,,i to za manje od 100 kn  8)
 
Zorro said:
,,jel  :misli: ,,a zašto se onda u MMS-u ,,Kiki i ostali mehaničari,,a i sam gazda Čmeki otimaju oko onog štendera ručne izrade,,po kojem sam BTW i ja napravio svoj,,i to za manje od 100 kn  8)
meni je moj dobar upravo zato jer mogu motor sam staviti i spustiti sa štendra.... Što je kod ovih kupovnih za nijansu teže... Vjerovatno jer se gleda i na estetiku i na dimenzije ...
 
strasilo said:
meni je moj dobar upravo zato jer mogu motor sam staviti i spustiti sa štendra.... Što je kod ovih kupovnih za nijansu teže...

Jebeš štender gdje ne možeš sam spustiti i staviti motor.
 
gigi said:
Nekak si mislim da nemre. Vidiš da je razvaljen pa priča priče  :mrgreen:
razvaljen more bit da izmišljam ili lažem nebu išlo evo :mrgreen:  (y) ima za šire i uže trapov diže sve motore
 
razvaljen said:
razvaljen more bit da izmišljam ili lažem nebu išlo evo :mrgreen:  (y) ima za šire i uže trapov diže sve motore
ma to je živi drlog! kolko para tolko muzike.
U Špišič Bukovici čovjek pravi super štendere,cijena oko 450kn,ovisi koji tip hočeš. Izabereš kakav nastavak hočeš i sam stavljaš motor na njega.
Kvaliteta i izgled za svaku pohvalu.  Kad podmažem lanac uvijek "proteram" motor koliko ide (naravno na stalku), a to se na ovome sa slike ne bih usudio  :wink:
 
boRRis929 said:
ma to je živi drlog! kolko para tolko muzike.[/font]
U Špišič Bukovici čovjek pravi super štendere,cijena oko 450kn,ovisi koji tip hočeš. Izabereš kakav nastavak hočeš i sam stavljaš motor na njega.
Kvaliteta i izgled za svaku pohvalu.  Kad podmažem lanac uvijek "proteram" motor koliko ide (naravno na stalku), a to se na ovome sa slike ne bih usudio  :wink:
sve si sam rekao ovime gore ali 150kn je 150ne 450 :mrgreen:
 
štender vrijedi tih 150 kuna...  (y)

ali moraš biti poprilično spretan i domišljat da sam na to digneš motor ...  :?
 
strasilo said:
štender vrijedi tih 150 kuna...  (y)

ali moraš biti poprilično spretan i domišljat da sam na to digneš motor ...  :?
istina 300na sat dignuo sam motor 2x sam prvi put pun straha zalelujao se motor umro od straha (jebiga biješe to nova sportiva)drugi put sam dignuo polovnog nakeda isto zalelujao manje straha jer bijaše 2put a i manja vrijednost je bila u "djiru" i NIKAD višem svaki x san zamolia nekoga :shock: sad ču kupit večega sa kotačičima  (y)  (y)