Stigo :-)

Nikola

New member
Moj razlog izbivanja s foruma je ovaj: Došo Z 1000 i malo razrađivao :cool: :mrgreen: Neznam kaj da vam kažem osim da motor ide tak ljepo da to nisu istine, u zavojima je lagan ko da ima ima par kila, vuče odlično, ponašanje na cesti je fenomenalno... ma milina jedna, samo šteta kaj se još nesme prek 5 vrtit, al doć će vrijeme da probamo kak vuće nakon 5 :mrgreen: Inače uživam u svakom pređenom kilometru.

Slike slijede sutra tj. danas :mrgreen:
 
Pa naravno da polako ;-) Najviše me pali onaj zvuk siktanja kad mu nafrljiš gasek :cool: što da kažem? Oduševljen sam, evo moram ga ić poslikat :)
 
Nikola said:
Pa naravno da polako ;-) Najviše me pali onaj zvuk siktanja kad mu nafrljiš gasek :cool: što da kažem? Oduševljen sam, evo moram ga ić poslikat :)

aj poslikaj nam ga. ja razmišljam o z750 za prvi motor. no to ce bit vjerojatno tek za godinu-dvije pa cemo vidjet sto ce tada bit :)
 
Sretno i uzivaj, stari... :cool:
 
Hvala ljudi. Ja imam tu sreću da ne norim i volim laganu vožnju jer su me sve ove nesreće smirile, život se izgubi u trenu zbog gluposti
 
i od mene sretno majstore! nauzivaj se kolko mozes!
 
Nikola said:
Hvala ljudi. Ja imam tu sreću da ne norim i volim laganu vožnju jer su me sve ove nesreće smirile, život se izgubi u trenu zbog gluposti
Drugim rijecima, usr'o si se! :poke: :mrgreen:

Ajde, ajde, nemoras ne nikom pravdat. Vozi kak ti pase. :wink: