Štitnik za leđa-veličina

-TekMa_46-

New member
Trazio sam u trazilici ali nisam nasao nista...znaci
štitnik za leđa-kornjača ima li kakvo pravilo što se tiče veličine tj dužine??od kuda do kuda mora pokrivati leđa(kraljeznicu)??
kolko vidim razlika od veličine S do veličine L je cca 7-10 cm a to mi se ne čini nešto puno. :misli: :misli:

hvala!
 
-TekMa_46- said:
Trazio sam u trazilici ali nisam nasao nista...znaci
štitnik za leđa-kornjača ima li kakvo pravilo što se tiče veličine tj dužine??od kuda do kuda mora pokrivati leđa(kraljeznicu)??
kolko vidim razlika od veličine S do veličine L je cca 7-10 cm a to mi se ne čini nešto puno. :misli: :misli:

hvala!

Zavisi od proizvođača i modela. Neka vam savjetuju u dućanu, gdje budete kupovali, oni bi trebali znati pravu velićinu.

Pozdrav

Boštjan
 
Bollocks!! said:
Joj to sranje od protektora od Dainesea..imam takav..otišao mi je j* čičak u dva mjeseca.. :rolleyes:

To se jeftino sredi kod nekog krojaca
 
Bollocks!! said:
Joj to sranje od protektora od Dainesea..imam takav..otišao mi je j* čičak u dva mjeseca.. :rolleyes:
ja ga imam 3 godine bez problema  :wink:
ali to i nije bitno,covjek objasnjava za velicinu od kuda do kuda treba bit  (y)
 
Štitnik sam vec kupio..B square iz lidla,djeluje mi dosta dobar..a veličina je s i pokriva mi cijelu kraljeznicu jedino gornji dio nije širok ko na daineseu al to ovisi o modelu...a nadam se da nebude zavrsil na nikakvom testu.. :D
 
3alfa3 said:
To se jeftino sredi kod nekog krojaca

I jesam..krojačica mi je zašila novi čičak i to je to..samo je glupo što na gotovo novom protektoru moras to raditi.
 
Moj je Dainese isto pri kraju...mislim da mu je ovo 4. ili 5. godina. Dobro je i izdržao.


©
 
cosmic said:
Moj je Dainese isto pri kraju...mislim da mu je ovo 4. ili 5. godina. Dobro je i izdržao.


©
Eto prilike da mi ga pokloniš, a ja ću se već snać za čičak traku!
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Kupio u svoje vrjeme u Hg (bio pobjednik testa ) oblači se ko potkošulja kopča se naprid na patent i još odozdo između nogu , sam protektor je nešto polumekan a skruti se na udarac . Udoban za nosit i navodno jako dobar u slučaju potrebe ( srećom to nisam imao prilike provjerit , nadam se da neću ni morat ) .
 
Shepa said:
Eto prilike da mi ga pokloniš, a ja ću se već snać za čičak traku!
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Teško, prirastao mi srcu... nego da napomenem... Malo san razmišlja...ja ću ubacit dvi kopče umisto čička. Kopče ka one na pantalonama  :mrgreen:  Bokun se uvuće trbuj, zakači i stisne čičak. Kopče na taj način preuzimaju većinu sila, tako da čičku ostaje manji dio posla.  :misli: mislin da će to bit ka puška.