Štovatelji 2T Cagive

CroFox

New member
Evo pošto vidim da je napravljena nova raspodjela na forumu (usput, sviđa mi se... bravo admini!  (y) ) smatram da bi bilo u redu da svi koji posjedujemo ova mala "čudesna" stvorenja zvana Cagiva, se okupimo na jednom mjestu.
Razmjena (ne)iskustava, mišljenja, dijelova i tako... Uglavnom, smatram da je lakše ako nešto tražimo da znamo gdje pogledati.

Za početak...
Ja sam iz Slatine (slavonija). Vozim Cagivu Frecciu C12 koja je trenutno na popravku...  :(
Naime, prokuhala i zaribala... Pokazivač temperature nije radio, a procurila mi posuda za vodu i eto ti katastrofe...
Dijelovi mi stižu zahvaljujući korisniku "zeto", pa se nadam da ću uskoro opet na cestu...  :vozi:
Toliko od mene za početak...
 
ja mislim da bi bilo bolje da je topic za sve koji voze 2t cagive,jer koliko ja znam vlasnika same freccie nema bas puno,a vlasnika opcenito 2t cagiva bi se skupilo i ja bi bia jedan od tih jer sad kupujem nazad svoju nekadasnju Cagivu Cruiser... (y)
a zeto ti je inace maher za cvaje  :naklon:
 
Lugburz said:
ja mislim da bi bilo bolje da je topic za sve koji voze 2t cagive,jer koliko ja znam vlasnika same freccie nema bas puno,a vlasnika opcenito 2t cagiva bi se skupilo i ja bi bia jedan od tih jer sad kupujem nazad svoju nekadasnju Cagivu Cruiser... (y)
a zeto ti je inace maher za cvaje  :naklon:

Eve prema preporuci naslov je promjenjen...
Slažem se da Freccia ima malo, ali opet ako se okupimo bit će lakše...  :wink:
 
zeto said:
cro, stavi sliku svoje.......ako ti nije problem

Pa slika je u profilu... zar nije??  :misli:
Ili misliš da ju stavim tu u temu?
 
Prvo svaka čast za ovaj topic i podforum  (y) Ja sam inače iz BiH ,imam 20 godina vozim Cagivu Roadster 125,kupio prije 5 mjeseci ,zasad zadovoljan,najviše snagom motora,nema ispušnog ventila ,pa poteže odmah,ima lud start i ide jako dobro,potrošnja oko 4 litre  (y),ima oko 18 KS ,zračno hlađen agregat,mašina (getriba) kao kod ostalih 2T Cagiva ,sve u svemu jako udoban i dobar motor,zasad imam nekih stvari u planu da riješim i sredim još,ali to lagano i polahko jedno po jedno s guštom ...... (y)

evo i link sa slikama moje mašine :)

http://bikepics.com/members/harunrg/96cag-roadster125/Default.asp    8)
 
Svaka čast "Rider On The Storm"... motor stvarno lijepo izgleda...
A jedino što je u biti bitno je da si ti zadovoljan...  :wink:  (y) 
 
dali postoji neka razlika izmedju paljenja na freccia-i i mito-u (stariji model- 92')? Frend mi ima mito sa masinom od freccie, ima paljenje od mitace i motor ne radi nikako, kao da ima stalo iskru u isto vrijeme, tj. da se ne pomice ovisno o okretajima....
 
CroFox said:
Svaka čast "Rider On The Storm"... motor stvarno lijepo izgleda...
A jedino što je u biti bitno je da si ti zadovoljan...  :wink:   (y) 

hvala care,ma zadovoljan jesam zasad,a poslije imam u planu još nekih stvari da uradim,da ga "poboljšam" ,ali to poslije i sa zadovoljstvom budem radio  (y)
 
Rider On The Storm said:
hvala care,ma zadovoljan jesam zasad,a poslije imam u planu još nekih stvari da uradim,da ga "poboljšam" ,ali to poslije i sa zadovoljstvom budem radio  (y)

Svi mi stalno "poboljšavamo" naše ljubimce... čak i kad ih operemo...  :piva:
 
CroFox said:
Eve prema preporuci naslov je promjenjen...
Slažem se da Freccia ima malo, ali opet ako se okupimo bit će lakše...  :wink:
Ma cagive su opcenito rijetke,Mito popravlja prosjek :mrgreen:

Zeto>jesi ostavia meni koji cilindar :misli:
 
Lugburz said:
Sarinjo daj stavi ti slike svoje pile,FrecciNinje :mrgreen:ono je pre*ebena prerada (y)
sutra je poslikam na suncu...pale su i naljepnice (y)
 
zeto said:
cro....vidim dobio si sajlu za cagivu, koliko te izašla?????

Izašla me 100kn + poštarina.. ali s manjim problemom... jedan navoj mi ne paše pa sam ju dao prepraviti... ako majstor bude uspio, znaći još 100kn...      :evil:
 
A evo i da zaključim onu malu pričicu o katastofi...
Motor je složen (hvala za djelove, sve je OK stiglo)...
Polini kit šljaka STRAŠNO... motor je htio "poletiti"  (y)

E a sad da nastavim katastofu... nisam uspio pokrpati posudu za vodu... mislio sam da jesam, ali kad se motor zgrijao, počela je i posuda lagano kapkati.. nije strašno.. ali se vidi...  :cry:
Jel netko možda ima posudu za vodu za Frecciu a da je u ispravnom stanju?
 
ej pozdrav,naime imam priliku da kupim komplet mjenjač za svoju Cagivu sa 7 brzina,trenutno mi je original sa 6,pa me zanima jel neko zna dal bi to odgovaralo na moj motor,jel to paše na sve Cagive 2T isto ,i koja je razlika između ta 2 mjenjača sa 6 i 7 brzina  :misli:
I dal bi imalo kakvog efekta na krajnjoj brzini,što se tiče mašine u dobrom je stanju ,pa mislim da nebi imao problema da ju razvti  (y)

Trenutno može da mi ide 120 km/h  :mrgreen: