Stradao u Sisku

Status
Not open for further replies.

vlucic

Active member
C/P sa MUP-ove stranice:

Sisak - dana 20. kolovoza oko 13,05 sati u Galdovačkoj ulici dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba poginula. Upravljajući bez položenog ispita i bez zaštitne kacige motociklom marke yamaha R-1, vozač J.K. (1980.), je, vozeći neprilagođenom brzinom sletio s ceste, udario u metalni stup i na mjestu poginuo.

 
Glasine koje su stigle do mene a potiču iz galdova glase : išao sa vlastite momačke večeri, trebao se ženiti u iduću subotu,  pijan, bez ikakve opreme, sjeo na prijateljev motor, navodno se spominje i brzina 220 km/h , eto ako su slagali mene onda i ja širim dezinformacije..
 
navodno decko iz Hrastelnice, nisam bio u SK jucer ali ca danas saznati vise.
A bas smo komentirali prije par dana kako ove godine u SK nije nitko poginuo  :(
 
kum od deckiju sta rade kod mene u ducanu u Sisku. sad je sprovod..  :(
 
vlucic said:
Dogovor je da u RIP prostoru imamo samo informacije koje doprinose rasvjetljavanju slucaja, razloga itd. Iskaze zaljenja vise ne primamo jer su prestale imati smisla...

Ok onda, samo ti otvori temu i odma ju zakljucaj tak da vise nemre niko nist napisat, pa cak ni svoje misljenje kaj se tice nenosenja kaciga itd. Nek to nenosenje kacige ostane nekomentirano pa nek i dalje klinci tak rade i misle si da se to njima nemre dogodit!  :x

Ovo od prije nisam procital jer dugo nisam otvaral rubriku R.I.P. ali to nije razlog da mi bez objasnjenja ili upozorenja brises postove!  :palacdolje:

Samo uzivaj u svojoj rubrici!  (y)
 
Ja sam pobrisao postove. Sori, Pit, ne grizi. Već smo se odavno dogovorili da će u RIP rubrici bit samo informacije o nesreći, a par ljudi uvijek ubaci RIP ili šta ja znam, a onda samo skidam, bez da i gledam ko je postao.

A vidiš kako je Vito pravi političar. Zna ko je pobrisao, a ne odaje, nego pušta da se "laf" sam otkrije ako ima muda za izać pred Pitbula! :wink:
 
Nisam ti ja pobrisao postove, ni tebi ni drugima. To je pobrisano dok sam ti pisao pojasnjenje koje sam na kraju i ostavio gore iako tvog posta vise nije bilo...

Razumijem da imas gorcinu zbog brisanja, ali dogovor je dogovor - samo informacije koje daju konkrente informacije o slucaju ostaju u temi, komentari ne. To bi BiRRtija off-topic team u tren oka pretvorio u raspravu o modelu zenskih gaca koje nosi necija tetka.

Ovo je preozbiljna stvar da bi se upustali u komentiranje kao sto je bilo na temi sa poginulim policajcem gdje ih je rasprava dovela do toga gdje stoje crte na cesti, a nastavila bi se i dalje da nisam zakljucao. Za rasprave i komentare se lako otvori nova tema na glavnom forumu, a to je i osnova postojanja foruma kao takvih.

Elem, nisam ti ja pobrisao postove, a da jesam - stavio bi ti pojasnjenje zasto jesam. Sad zamisli ovo kao to pojasnjenje... jel bolje sad?
 
Status
Not open for further replies.