Strojna obrada motora Rijeka

slowrider

Member
Zanima me koliko ima tvrtki i koje su na području rijeke, a da nude ovakve usluge, tj. ravnanje glave, honovanje cilindra i sl.
i naravno ako netko ima iskustva i preporuke neka slobodno javi. Unaprijed hvala!  (y)
 
Somet. na zametu, tj prema marceljevoj dragi. cijene su normalne, jedino mi je jednom cilindar prosirio 2 stote vise jer se njemu to cinilo bolje za taj tip motora...ostale ok.
 
paleMZ said:
Somet. na zametu, tj prema marceljevoj dragi. cijene su normalne, jedino mi je jednom cilindar prosirio 2 stote vise jer se njemu to cinilo bolje za taj tip motora...ostale ok.

:shock:

anyway, ako ti nije daleko odi do barbana kod Kvarante. http://www.kvaranta.hr/kontakt.html znam da nije Ri, ali je ekipa  (y)
 
A cuj da...to je napravio....nekoliko puta sam njima nosio razne stvari a taj jedan put je to napravio i to mi je ostalo trn u oku....ali ostalo sve ok.
 
paleMZ said:
A cuj da...to je napravio....nekoliko puta sam njima nosio razne stvari a taj jedan put je to napravio i to mi je ostalo trn u oku....ali ostalo sve ok.

ma sve 5, ne poznam ljude, ali par 100-tih je za mene uništen cilindar, osim ako postoji takva vrsta specijale, klip i prstenovi. To ti je ko da zidar fula zid za 10 metara....  :?

i još na svoju ruku, jer on misli da je bolje....
 
fala na savjetima. evo u meduvremenu sam to vec odradija na viskovu u TTM-u super dečki odlican mi posao napravili i relativno brzo.

ovo za barban mi je drago čuti da znam kad budem doma ako mi kad zatreba!

od someta sam bio u startu odustao zbog cijene.