Subota 23.5.

Biker686

New member
jel ko za neku voznju sutra oko zagreba onak iza rucka?!  mislio se zaletit do sv helene na onaj viteski turnir malo vidjet kak se prije zivjelo..  :D
 
Biker686 said:
jel ko za neku voznju sutra oko zagreba onak iza rucka?!  mislio se zaletit do sv helene na onaj viteski turnir malo vidjet kak se prije zivjelo..   :D
a kaj ti misliš ići s zip-om ili..... :misli: Možda ne bi bilo loše da napišeš pa da ekipa zna.
 
live-for-ride said:
a kaj ti misliš ići s zip-om ili..... :misli: Možda ne bi bilo loše da napišeš pa da ekipa zna.

pa da..  sa zipacem i isel bi jos jedan frend s lunom pa onak polako do tam vidjet sta i kako!  :)  naravno mogu i jaci od 50 ic ak imaju zivaca vozit se s nama!  :mrgreen:
 
Ma neeee!
Niko nema zivaca!  :mrgreen:
 
Silver Snake said:
Oko kolko i od kud bi kretali?

brijo sam se s frendom oko 2 nac na parkingu srednje skole koncar na voltinom al naravno dogovorimo se ak nekom ne pase!  :)

i evo malo o tom turniru..  http://tz-zelina.hr/helena/index.hr.htm
 
dopeljam se čim kuhinjske poslove odradim :mrgreen:
 
To tak ide kad se kasno zbudim... pa kasnim s ručkom... pa kasnim na forum...
 
Silver Snake said:
To tak ide kad se kasno zbudim... pa kasnim s ručkom... pa kasnim na forum...

e da.. zato se ja danas u 8 digel zbavil sve ujutro da sam popodne free..  :D  bilo hebeno! upoznal orang-a i njegovu bolju polovicu  :mrgreen:, vidli viteske borbe, neki su jahali konja pa bili muceni..  :mrgreen:  :D  slike budu u toku dana/veceri ovisno kak stignem!

p.s.  jos jednom goran thnx za cugu!  (y)
 
A eto... ja solo odvozala 100 tinjak km u krug po zagorju... pa opet dobro... važno da rit puta vidi... a bum vidla fotke...
 
Silver Snake said:
A eto... ja solo odvozala 100 tinjak km u krug po zagorju... pa opet dobro... važno da rit puta vidi... a bum vidla fotke...

tocno to!   :D i ja tak znam sjest i kud me put odvede.. (obicno ne predaleko sa zipachem..   :mrgreen: )
 
Ja sam do prekjučer vozila zipača od 250 ccm... i vidla s njim pol lijepe naše... niš mi ni faalilo ni onda ni sad... samo kaj se sad malko brže pelam...  :mrgreen:
 
Silver Snake said:
Ja sam do prekjučer vozila zipača od 250 ccm... i vidla s njim pol lijepe naše... niš mi ni faalilo ni onda ni sad... samo kaj se sad malko brže pelam...  :mrgreen:

mislis 50ccm?!  :mrgreen:
 
sam ti napisala 250? onda sam tak i mislila...  a sad jel zipač ili cifač... malo važno... važno da me dobro služil...
 
Biker686 said:
e da.. zato se ja danas u 8 digel zbavil sve ujutro da sam popodne free..  :D  bilo hebeno! upoznal orang-a i njegovu bolju polovicu  :mrgreen:, vidli viteske borbe, neki su jahali konja pa bili muceni..  :mrgreen:  :D  slike budu u toku dana/veceri ovisno kak stignem!

p.s.  jos jednom goran thnx za cugu!  (y)
Alo , i meni je bilo zanimljivo  :mrgreen: gledati kak nekoga muče heheh , e več se bumo sreli da cugi  :mrgreen: