sudar motocikla i automobila

Proxy

Member
sudar se dogodio prije nekih 2 sata na križanju grižanske i oporovečke... da li netko zna vise o tome?
 
neznam o ovome, al znam za prijasnje nezgode na istom mjestu  :palacdolje:
 
Proxy said:
sudar se dogodio prije nekih 2 sata na križanju grižanske i oporovečke... da li netko zna vise o tome?

Vidio sam to sinoć, vraćajući se od drage (koja nije presretna što planiram kupiti motor). Neki naked (Fazer ili nešto) pod twingom. I danas ujutro krenem dogovoriti polaganje "A" kategorije nakon svih ovih godina i zapnem u gužvi na Vukovarskoj koja je nastala zbog sudara nekog Seata karavana i plavog nakeda kraj RBA. Vrlo poticajno, kaj ne?  :(  Dečki, nadam se da ste obadva O.K.
 
Horsefly said:
Vrlo poticajno, kaj ne? 

...poticajno il ne ali nemoj da te to obeshrabri... sve je u glavi...  8)
 
istina da je sve u glavi.ali vrlo često nije bitno kaj je u tvojoj nego i kaj je u glavama onih oko tebe (nažalost). :)
meni se isto slično izdogađalo u zadnjih par dana od kad intenzivno razmišljam i raspitujem se o motorima. frend (jedini s kojim sam se ikad vozila i u kojeg imam povjerenja) je imao sudar sa kombijem (koji je prešao na njegovu stranu) i završio polomljen i u komi (na sreću probudio se nakon 2 dana). druga frendica pala sa skutera dan poslije. sve razmišljam da mi to nije možda neki znak  :misli:


:D  :D
 
beba77 said:
istina da je sve u glavi.ali vrlo često nije bitno kaj je u tvojoj nego i kaj je u glavama onih oko tebe (nažalost). :)
meni se isto slično izdogađalo u zadnjih par dana od kad intenzivno razmišljam i raspitujem se o motorima. frend (jedini s kojim sam se ikad vozila i u kojeg imam povjerenja) je imao sudar sa kombijem (koji je prešao na njegovu stranu) i završio polomljen i u komi (na sreću probudio se nakon 2 dana). druga frendica pala sa skutera dan poslije. sve razmišljam da mi to nije možda neki znak  :misli:


:D  :D

opreza nikad dosta, kud moras pazit na sebe, tud i na ostale sudionike u prometu, sve je na tebi  :wink:
 
nedajte se obeshrabrit jer na kraju krajeva opasno je i prelazit pješački...
Tolca nebi se u potpunosti složio s tobom tj. "sve je na tebi"... razgovarao danas sa frendom- na semaforu stoji da se upali zeleno i majstor ga naguzi odozada jer je on nešto trkeljo po radiu. nije jako ali...
 
hindu said:
nedajte se obeshrabrit jer na kraju krajeva opasno je i prelazit pješački...
Tolca nebi se u potpunosti složio s tobom tj. "sve je na tebi"... razgovarao danas sa frendom- na semaforu stoji da se upali zeleno i majstor ga naguzi odozada jer je on nešto trkeljo po radiu. nije jako ali...

na ovo "sve je na tebi" sam mislio odluka dali zelis preuzeti rizik i poceti voziti motor ili ne  (y)