Suomy explorer

Lav

New member
Tražio sam ali nisam mogao nač ovdje na forumu temu dakle ima li tko tu kacigu kakva je kako je zadovoljan i isplati li ju se kupiti?Unaprjed hvala.
 
Ja je nisam imao ali u ekipi su je nosila dvojica koji su bili super zadovoljni sto se tiče omjera uloženog dobiveno a i samih kvaliteta istih kaciga.. (y) (y)
 
imam ja,dobra kaciga,kvalitatna unutrašnjost,nije u njoj jako vvuče po ljetu,za te novce jako dobra.
 
Moja supruga je imala takvu kacigu prilikom prometne nezgode, direktnog udara u auto i kaciga joj spasila glavu, poispadali su koje kakvi djelovi sa nje i nije više za upotrebu. Hoću reči samo da kaj se tiče uloženo-dobiveno nemaš kaj mislit jer kaciga je ipak i više nego kvalitetna!  (y)

Pozdrav!
 
Imam ja Bostrom replicu. Prezadovoljan, jednom mi ispala na onaj odzračnik na tjemenu, i pukla ručica, al su mi dečki iz Suomy-ja zamijenili (y). Dobro provjetravanje, vizir se sam zatvori na oko 80km/h. Jedina mala zamjerka kaj malo puše ispod brade(nezgodno zimi), ali ima za nabavit onaj podbradak, pa se i to da rješit. Sve u svemu, za tu lovu odlično. Isprobal sam ju i na 200+ km/h.
 
Lav said:
Tražio sam ali nisam mogao nač ovdje na forumu temu dakle ima li tko tu kacigu kakva je kako je zadovoljan i isplati li ju se kupiti?Unaprjed hvala.

Ja imam Suomy Explorer Gold Hawaiian Flower.
Meni je super. Isprobano i u crash testu  :mrgreen: Kvalitetna kaciga. Poslije frontalke s autom nema ni ogrebotine, ni tockice. Čuva glavu super.
 
ja bi kupio suomy hold hawaian flowers, jebe mi se sta je malo zenskasta, ali ta sranja bas jebacki izgledaju, pogotovo ljeti kad se djiras sa havajskim hlacama  :D vidim da svi o toj kacigi pisu samo pozitivno...
 
Pitbull said:
Moja supruga je imala takvu kacigu prilikom prometne nezgode, direktnog udara u auto i kaciga joj spasila glavu, poispadali su koje kakvi djelovi sa nje i nije više za upotrebu. Hoću reči samo da kaj se tiče uloženo-dobiveno nemaš kaj mislit jer kaciga je ipak i više nego kvalitetna!  (y)

Pozdrav!

Žena ili kaciga? :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Ma samo kupi... nije bed kaj si gay... ima tu još pedera.
ti si gey samo sto ti to jos neznas...ali prihvatit ce te ljudi kao i Hrvoja :mrgreen: (y)
 
Lav said:
Tražio sam ali nisam mogao nač ovdje na forumu temu dakle ima li tko tu kacigu kakva je kako je zadovoljan i isplati li ju se kupiti?Unaprjed hvala.
[/quo

Ja je nosim 2 god i zadovoljna sam.Unutrasnjost je kvalitetna,jos se nije razvukla,ne "piri" u nju,znaci da nije ni bucna,a i cijena je prihvatljiva.
Neces bacit lovu u vjetar ak ju kupis.
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,75864.0.html
JOš jedna identična tema sa linkom na istu takvu temu i više odgovora... 8)
 
ja sebi planiram uzeti ili Suomy Explorer Gold Bostrom Laguna Seca ili Suomy Vandal Bayliss replica....imam Suomy jaknu...pa da bude komplet
 
Mogu samo reci da sam kupio tu kacigu , i da sam prezadovoljan s njom , i stavio sam si podbradak i uopce mi ne puse unutra , jos samo moram kupit crni vizir i to bi onda bilo to e da i ja imam bostrom replicu (y).Aj pozdrav.I ko je misli kupit neka je kupi nema se sta predomisljat. (y)
 
Lav said:
Mogu samo reci da sam kupio tu kacigu , i da sam prezadovoljan s njom , i stavio sam si podbradak i uopce mi ne puse unutra , jos samo moram kupit crni vizir i to bi onda bilo to e da i ja imam bostrom replicu (y).Aj pozdrav.I ko je misli kupit neka je kupi nema se sta predomisljat. (y)
I nemoj kupiti iridium jer je jeben...samo ga takneš i ostane ti fleka....crni je po meni definitivno bolji izbor...