Suomy VANDAL kacige, mišljenja!?

piranello

New member
Ljudi dajte svoje mišljenje o ovim kacigama?
Istaknuo bi jednu koja je meni zapala za oko, malo jesu američke fore i to al....!

Pošto sam u nabavci kacige za ovu sezonu htio bi čut kaj VI mislite?

Maloprodajne cijene su im OK (cca. 2700 s PDV-om - jel tak Suomy?)!

Hvala
 
Dođeš u Koprivnicu i probaš, meni recimo od vandala ne odgovara kalup neg mi više paše spec1r!  (y)

U svakom slučaju nemreš fulat s tom kacigom, pogotovo kaj ima ovaj jednostavniji način promjene vizira.  (y)

Da nisu dobre nebi ih u sbk vozili!  :wink: Ima moja žena vandalku i veli da joj je super i jedna od najboljih kaj je probala!  8)
 
Evo našel sam:

Ovakvu prvu ima moja ženica, a ova druga je po mojem mišljenju ljepša neg ova kaj si si ti izabral:  :jesus:
 
Pitbull said:
Evo našel sam:

Ovakvu prvu ima moja ženica, a ova druga je po mojem mišljenju ljepša neg ova kaj si si ti izabral:  :jesus:

To je prošlogodišnji model i meni se sviđa, ko zna možda! :misli:
U užem krugu je i taj model! (y)
 
piranello said:
To je prošlogodišnji model i meni se sviđa, ko zna možda! :misli:
U užem krugu je i taj model! (y)

Bil sam prekjučer tam došlo ti je novih jedno 10-ak boja kaj još nema na netu  :mrgreen: (y)
 
piranello said:
Ljudi dajte svoje mišljenje o ovim kacigama?
Istaknuo bi jednu koja je meni zapala za oko, malo jesu američke fore i to al....!

Pošto sam u nabavci kacige za ovu sezonu htio bi čut kaj VI mislite?

Maloprodajne cijene su im OK (cca. 2700 s PDV-om - jel tak Suomy?)!

Hvala
blizu.....2790,00
 
piranello said:
Ljudi dajte svoje mišljenje o ovim kacigama?
Istaknuo bi jednu koja je meni zapala za oko, malo jesu američke fore i to al....!

Pošto sam u nabavci kacige za ovu sezonu htio bi čut kaj VI mislite?

Maloprodajne cijene su im OK (cca. 2700 s PDV-om - jel tak Suomy?)!

Hvala
Kada već pitaš za mišljenje onda ti moram odati priznanje na hrabrosti u odabiru boja  :mrgreen: . Teško mi je zamisliti motor ili jaknu onako plave ili onakve narančaste boje koji bi se slagali uz ovu neobičnu kombinaciju boja . Svakako u kupnju idi motorom u omiljenoj jakni a povedi i pratnju koja će ti se usuditi reći u oči ono što vidi. Jedno je sigurno - bit ćeš uočljiv  :wink:
 
Ne mora se kaciga slagati uz jaknu ni uz boju motora.
Danas smo dobili SUOMY Vandal TROY BAYLISS WORLD CHAMPION kacigu. Ograničena serija, numerirana. Ko kupi kacigu dobija i majicu
Cijena prava sitnica 3790 Kn.
7348-Suomy.JPG
 
Sigurno dobra kaciga. Ako je Baylisssu, na zadnjoj SBK trci Biaggiu i ostalima dobra, bice i tebi (y)
 
Pec said:
Za tu cijenu bi se moglo i jakne dijelit a ne samo majice  :mrgreen: .
Kako mi je uviznik za SUOMY (član foruma) rekao, cijena je povišena jer se razlika uplaćuje u humanitarne svrhe  (y)
7348-Suomy.JPG
 
Ja imam suomy vandal lanzi replicu i kaciga je ok . jedino je malo bučna za razliku od shoei.
Dobar izbor (y).

ja sam ju kupio kod zorića u karlovcu (Moto trade) za 2.500 kn
 
Kiki Killer said:
Ja imam suomy vandal lanzi replicu i kaciga je ok . jedino je malo bučna za razliku od shoei.
Dobar izbor (y).

ja sam ju kupio kod zorića u karlovcu (Moto trade) za 2.500 kn

Da, to je to kad skineš 10% za cashe dobiš tu cjenu a kaciga je stvarno prva liga!  (y)