SUPER MOTARD

burnout

Active member
Dakle zanima me koji su uvijeti da se može pristupiti natjecanju u TURIST klasi super mota , koje su dopuštene prerade na motoru i slićno. Hvala
 
burnout said:
Dakle zanima me koji su uvijeti da se može pristupiti natjecanju u TURIST klasi super mota , koje su dopuštene prerade na motoru i slićno. Hvala
Možeš i sa motorom od 125 kubika vozit, lik koji je u toj klasi pobijedio u bjelovaru , u raći je vozio sa apriliom rx sa kitom, a u bjelovaru sa Husabergom, masamo nabaviš neki supermoto, licencu, i to je to
 
BLADERIDER said:
burnout said:
Dakle zanima me koji su uvijeti da se može pristupiti natjecanju u TURIST klasi super mota , koje su dopuštene prerade na motoru i slićno. Hvala
Možeš i sa motorom od 125 kubika vozit, lik koji je u toj klasi pobijedio u bjelovaru , u raći je vozio sa apriliom rx sa kitom, a u bjelovaru sa Husabergom, masamo nabaviš neki supermoto, licencu, i to je to

sve je to super , ja imam gadnu volju al se para nema , ja bi kupio neki supermoto od oko 450ccm četverotaktni , ali nebi ništa u njega ulagao nego samo gume mjenjao , se da kaj s tim postići? KAj ovi u klasi turist večinom mjenjaju?
 
burnout said:
BLADERIDER said:
sve je to super , ja imam gadnu volju al se para nema , ja bi kupio neki supermoto od oko 450ccm četverotaktni , ali nebi ništa u njega ulagao nego samo gume mjenjao , se da kaj s tim postići? KAj ovi u klasi turist večinom mjenjaju?


NEZNAM, PITAJ BUKVU, on je dobar s tim likom koji vozi husaberga.
Ako mene pitaš, trebaš stavit racing auspuh, jer šta će ti onaj koji homologiran za cestu, jebeš to, stavit druga crijeva od koćnica, i tak,još neke sitnice, može se sa takvim husabergom puno postić, pa si vidio sa kakvim šrotnim motorima likovi voze, sa takvim motorom nemožeš bit zadnj da ga jebeš!!!!!
 
kaj se nemoze sa crosserom vozit?samo gume puknut gore ?ili treba bit registriran,imat svijetla?i mene isto zaniam SM!