Superbike vozači u gp-u

Damir

New member
..stara je priča da su superbike vozači "druga klasa" u odnosu na "kraljevsku"...priča koja meni osobno ide na ku... ovi vikend "kraljevski" vozači nisu bili toliko superiorni na stazi koja je svima nepoznata ko na onima na kojima se oni voze od 5god.,a bivši superbike vozači sve skupa 5 puta u životu...bravo edwards, a posebno svaka čast xausu koji je na prošlogodišnjem ducatiju na trećem mjestu....
 
Možda su i sporiji i lošiji ali karizma SBK vozača uvelike premašuje ono stečenu u GP-u. Iznimka su Schwantz, Mamola i još možda par imena. A opet, od prošle godine je i taj SBK totalno otišo u kur.. Pokupili manageri sve što valja...osim Chilija.
 
..gp motori su posebna priča, al vozači nisu ni sporiji ni lošiji...2001.g u Assenu Xaus je vozio 2:01:86 na superbike ducatiju, rossi na Gp 2:01:69...to što danas su sjebali sbk sa gumama pa se voze sporije,jbg...al i prošlu sezonu u GP u konačnom poretku u prvih 6 vozača su dva sbk drajvera u svom prvom nastupu...a iza njih brdo "kraljevskih" vozača :ugovor: ...
 
SBK je zakon sve ostalo je sranje , pogotovo GP!!!!!! Sve sami cirkusanti!


HAGA - SAMURAY JE KRALJ
 
Vidi se da si advokat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Mate,a Doohan,Rainey,Cadalora,pa i Anthony Mang,Kochinski,Gardner,...oću li uopće spomenuti jednog Barry Sheena???
 
Fireblade2 said:
.Mate,a Doohan,Rainey,Cadalora,pa i Anthony Mang,Kochinski,Gardner,...oću li uopće spomenuti jednog Barry Sheena???

...doohan 3 pobjede u sbk karijeri....a kocinski 29 puta na sbk podiju od čega 14 pobjeda..sjećam se kad je trebao prići u gp mislim kod schwantza..kevin je rekao da će radije ići u teksas sadit pomidore nego vozit sa tim luđakom u istom timu...kocinski je bija pravi budalaš...mada je meni od svih sbk "bolesnika" aaron slight bija najbolesniji :mrgreen: :mrgreen:
 
Moram priznati, ukloiko to nekoga zanima, da se nažalost slažem s bivšim prijateljem Matom. 2002 je SBK bio na vrhuncu, a GP je ponirao,
i glupo je reci sto bi bilo kada bi bil, ali da nisu razjebali parama konkurenciju, vjerujem da bi SBK bio uz rame GP.
Te iste godine je Stiv HIslop (BSBK) vozio 2 sekunde brzi krug na istoj britanskoj stazi na kojoj vozi i GP, tj. vozio je Rossi tada na RCV 2.
Ja volim SBK jer je to barem slično kantama koje mi vozimo.
 
Damir said:
..stara je priča da su superbike vozači "druga klasa" u odnosu na "kraljevsku"...priča koja meni osobno ide na ku... ovi vikend "kraljevski" vozači nisu bili toliko superiorni na stazi koja je svima nepoznata ko na onima na kojima se oni voze od 5god.,a bivši superbike vozači sve skupa 5 puta u životu...bravo edwards, a posebno svaka čast xausu koji je na prošlogodišnjem ducatiju na trećem mjestu....

Na ovoj urci su sudjelovala i trojica British Superbike vozača: Kagayama, Haydon i Ellison. Zauzeli su tri posljednja mjesta. zahvaljujući tome šta je čak 9 vozača odustalo (ili palo :mrgreen: ) čak su i dobili prve bodove. I njima je bila nova staza kao i svima pa... Ako ništa drugo, bar su završili utrku