Supermoto utrka Novi Marof

SM fun

New member
Najprije pozdrav!!  :jesus:

Ako koga slučajno zanima supermoto može doći pogledati 02.07. utrku na svima već dobro znanu stazu u Novom Marofu!!
Ljudi dođite, bit će zanimljivo!!!  :vozi:

Vidimo se, pozdrav!  :cool:
                              :skuter:
 
nadam se da bum mogo doč jer to bi stvarno volio pogledati (y) (y) (y)
 
Pitbull said:
Gdi baš 02.07.  :misli: pa onda je prvenstvo Hrvatske u Koprivnici?  :shock:

u kalendaru na HMS-ovoj stranici piše da je utrka u koprivnici 01.07.
 
Neznam baš, čisto sumnjam da bi se gradske utrke vozile u subotu, bum provjeril ali znam da su nam rekli u nedjelju 02.07.2006. Znam jer sam na osiguranju trke ali bum još za svaki slučaj pital.  (y)
 
:palacdolje:Jel to može napraviti normalna osoba?
Otkazuju utrku koja je trebala biti prošli vikend a da nitko ne dobije pismeno obrazloženje, nakon toga bez upisa u kalendar sjete se novog datuma i opet o tome do sada nisu obavijestili klubove.
Mom klubu to nikako ne odgovara jer imamo vozače koji voze i supermoto i oldtimere.
Bilo kako bilo vodi nas banda nesposobnjakovića koji to sve dozvoljavaju. Bitno da nas male maltretiraju sa onim "...45 dana prije obavezno slati poseban pravilnik na ovjeru u HMS..." ma koga oni ...ebavaju, NE MOGU OPISATI KOLIKO SAM RAZOČARAN SITUACIJOM I LJUDIMA KOJI VODE OVO S..NJE.
Sorry ali stvarno mi dižu tlak.
 
Evo ja saznao u Poreču za trku... i ja iznenađeni jer ako je u kalendaru, i doneseni je konačni kalendar, zapisani tak i onda tak mora i biti bez obzira na kasnije pogodnosti i mogućnosti... mogu jedino sazvati pozivnu ili tako nekako...

koma totalna...  :x
 
e kad bi jos neko bio tako dobar da napise od kad pocinje natjecanje

da ne dodjem prerano :mrgreen: