Susret u Brodu

ppinjuh

New member
Raja koja je bila nek se javi...ajmo komentari!!!
Meni osobno je protekli vikend bio jaaaaaako dobar(predobar).
Svaka cast na organizaciji. Koliko sam ja skuzio sve je proteklo jako fino.
Onaj lik sa street fighterom sto je izgledao kao da je izasao iz Mad Max filma je bio do yaya. Sta uradi sa onom masinom.........
Pohvala i deckima iz policije :mrgreen:
 
Dobra organizacija samo sto vam je doslo pola bosne a vi raji uvalite onake cevape,
  • inace je bilo sve ok :wink:
 
ppinjuhše,nisi li pročito što sam ti napiso na motofuck forumu u vezi kokica?
inache,bilo je sve 5,al fakat jebenmu čevapi su bili u qurcu.. :mrgreen: :mrgreen:
 
a komarci ko rode... :evil:
eno ti Kawabikera,pitaj ga ko ga je spasio od krvoločnih ženki...
inače sve na visini!
jedino se ekipa na skuterima malo mučila palit gumu,a onaj na plavoj r6 je taman naučio kad puče gumaaaaa.al nema veze,posjeo plavušu na motor pa pucaju ko veliki :mrgreen:
 
a jeste skuzili onog malog sto je imao usi i rep na kacigi?!
 
Ma bilo je odlicno, mala zamjerka organizatoru sto nije bilo organiziranog odlaska na utrke ubrzanja pa su se svi živi pogubili po Brodu, dok su dosli do staze. (napravio sa 30km po Brodu dok sam nasao te utrke ubrzanja) :evil:
Inace na cevape smo lijepo otišli u Bosnu, 3 marke iliti 12 kn fenomenalni cevapi, i pravo domace Ožujsko pivo punjeno u BIH u onim prastarim bocama. :p

Jel bilo štogod i u nedjelju??
I zasto nije bilo nikakvih moto igara(ili ja bar nisam vidio).
 
evo srokane gume na suzi 1100 :mrgreen:
meet102.jpg

meet103.jpg

meet124.jpg
 
Znam taj motor, to je neko uzo iz Čazme od Bačanija ako se ne varam...samo što je farban...
 
Ja sam već napisao kako je bilo http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=4104&start=25 ,
i da, moram javno ZAHVALIT :naklon: Dadeku za rollo protiv komaraca....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A komarci, jebote, nisam mogao vjerovati :shock: :shock: :shock: koliki su
i koliko ih ima, svarno su za Guinessa.
Ali primijetio sam da uvijek idu dva u paru,
ako spavaš i pokriven si dekom, jedan diže deku, a drugi bode......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Najradije bi ih bio :chainsaw: ..............

I da, jel' može jedna molba :misli: , jel' mi može ko iz MkBrod poslat slike na mail u velikom formatu, ja mu samo pošaljem koje slike :?: :?: :?:
VELIKO HVALA unaprijed!!!!