Susret u Garaži

BABA OS

New member
Vaša radionica i Garaža važno je i zanimljivo mjesto.Ne samo vama.Omogućite i drugima da zavire u poneki kutak vašeg najdražeg prostora u kojem boravi vaš motocikl.Zaljepite fotke i pokažite svoje ljubimce i dokazujte čaroliju.






 
odlično si se sjetio  (y)
evo i moje garaže trenutno u njoj nije motor ali se zato rado sastajemo u njoj
kuhamo čobance klopamo a neki i spavaju u njoj  :LOL:











(Powered by frubar.net)
 


 
Evo je,moja stara vjerna drugarica Garaža (y),ima u njoj i bicikla na kojoj sam kada je lijepo cca 100km tjedno pa veliko naranđasto austrijsko djubre pa se sakrila i bijela petnajstica 15sl iz 76god.,pa iznad nje kart 100cc koji mi je moram priznati dosadan jer ima 2 točka viška,i malo djelova , po koja uspomena i to je to.
Nagodinu bi trebao rušiti staru garažu i praviti montažnu halu 15x10 ali bit će mi žao moje stare Garaže,ipak sam u njoj daleke 87-88 god prvi put rastavio tatin apn 4 i onda je sve poćelo,onda su se čitale one slovenske novine Avto magazin i u njemu je bilo za naručiti :lasta guvernala,lipnik auspuha,mf auspuha ma sve se tada naručivalo od tamo,koja vremena,ZAKON!
Kroz tjedan dana dolazi još jedna 15 slc u društvo,stavit ću sliku kod kuma gdje ju slažemo,a u glavi mi je poćela tutnjati Yamaha rd 250 76-80 god - zračnjak :mrgreen: :mrgreen:,no ona dolazi na red na iduću jesen.
 
Još neke sitnice i ONAJ koji ukrade gedoru kad se najmanje nadaš :mrgreen:.
 
Heh, ja nemam normalnu garazu za motor, jer su auti isvasta nesto u njima, al je zato bio sparkan u haustoru koji je kasnije podijeljen u dvije prostorije, na kraju sam morao prebacit motor u jedno od garaza  jer se nije moglo prolazit kraj regala u haustoru, al fotke iz garaze nemam a vjerojatno ih ni ne bude.

Eto par fotki kak je to bilo u haustoru  :mrgreen:
 



 
na putovanju za konavle na winter party dvije rote, kod omisa smo silom prilike zavrsili u garazi kod oca i sina bikera. evo slikica koja. (y)
 
Koja je bolja,







 
cobRRa said:
na putovanju za konavle na winter party dvije rote, kod omisa smo silom prilike zavrsili u garazi kod oca i sina bikera. evo slikica koja. (y)
e,cobra to je GARAŽA,a jebeš garažu di je sve na svom mistu. :jesus:
 
derba said:
Kao da neznaš i sam, uvijek ona koje nema

Pa jel nije bolja ona koja ima manje lufta !????  :mrgreen:
 
kod mene nije kreativni nered, već obični nered  :mrgreen:
 
Iwa said:
kod mene nije kreativni nered, već obični nered  :mrgreen:
aaa,lipa moja ma meni ova tvoja garaža više sliči skladištu nekakve crne robe ma vidin(povečava san slike)ima tu svega i za svakog po nešto :jesus: :misli: :LOL:
 
rus said:
aaa,lipa moja ma meni ova tvoja garaža više sliči skladištu nekakve crne robe ma vidin(povečava san slike)ima tu svega i za svakog po nešto :jesus: :misli: :LOL:

da.... (y) bušilica,pila i gajba Laškog nikak ne idu uz onu vešmašinu!  :LOL: