Susreti preporuka.....

merlin68 said:
Pa za primjer drugima,besplatan vol sa raznja,kupanje u malom jezeru iza nasipa za nas sramezljive iz Zagreba neopisiv dozivljaj kada ti voda ispod slapa pada na glavu,ogroman prostor tj.dva prostora za kampiranje,muzika uvijek dobra,malo zesci metal i Angelsice,sve vise ljudi i cesta za voziti preko Siska do njih mrak.Sve najbolje o tom susretu jedino nebum vise palil vatru ispred satora jer su se svi skupili i nije bilo spavanja,ha ha. (y)
Ote mi tekst iz usta! Ja bih jos dodao i besplatan dorucak (brdo kobasica i kuhanih jaja), gostoljubive clanove kluba i prekrasnu cestu za dolazak nama sa istoka, onu kraj Save kroz Lonjsko polje, (iako ta nije bas za R-ove :mrgreen:), uz prelazak Save skelom (vidi cjenik :LOL:).
 
54 said:
naravno....al sta ako hocu poc negdje di nisam nikad bio niti znam koga mislim da je poprilican broj takvih zato sam i postavia to pitanje ja konkretno nikad nisam bio na susretu po Slavoniji (sramota me).....
Ako dosada nisi bio u Slavoniji onda svakako dođi u Slavonski Brod. Detalje imaš na ovim stranicama.
Pozdrav
 
karadolo46 said:
daleko od toga da su divljaci,al opet malo si treba dat oduška...  :piva:
Nevidim zašto bi se odušak morao davati na tako primitivan način, uništavanjem motora i sluha pucanjem iz auspuha.
Postoje i drugi manje štetni načini.
Pozdrav
 
fazer said:
Nevidim zašto bi se odušak morao davati na tako primitivan način, uništavanjem motora i sluha pucanjem iz auspuha.
Postoje i drugi manje štetni načini.
Pozdrav

Da,bolje se pucati u žilu  :mrgreen:
A susret ko susret,s vremenom to postane isfurano i proživljeno i ostane ono kaj je najvažnije - ekipa  (y)

 
ADAM said:
Da,bolje se pucati u žilu  :mrgreen:
A susret ko susret,s vremenom to postane isfurano i proživljeno i ostane ono kaj je najvažnije - ekipa  (y)
Apsolutna istina. Iako i sam kad čovjek ode na blef, kako god bude, dobro je iskustvo. Ipak, ekipa je najvažnija, makar putovao 400 km ili više radi par ljudi.
 
fazer said:
Nevidim zašto bi se odušak morao davati na tako primitivan način, uništavanjem motora i sluha pucanjem iz auspuha.
Postoje i drugi manje štetni načini.
Pozdrav


ma nisam ni mislio pucanjem iz auspuha,već na malo turiranja u defileu i sl...sve je to u štihu bikera...    (y)