susreti u Pancevu

domino

New member
Imam namjeru ici u pancevo na susrete u subotu (15.07.) pa me zanima dali ce biti jos nekog od forumasa tamo.
 
domino said:
Imam namjeru ici u pancevo na susrete u subotu (15.07.) pa me zanima dali ce biti jos nekog od forumasa tamo.
pa vidiš tamo bi volio otići,bio sam tamo 6 mj. služio bivšu jna..neznam dal još postoji u centru pizzeria "kula",radila je jedna doobra riječanka kao konobarica..al davno je to bilo..87 godine..
 
Vukopas said:
pa vidiš tamo bi volio otići,bio sam tamo 6 mj. služio bivšu jna..neznam dal još postoji u centru pizzeria "kula",radila je jedna doobra riječanka kao konobarica..al davno je to bilo..87 godine..
Kula ne radi zadnjih par godina, ali ponovo se renovira, trebao bi da bude neki bolji restoran sada.Ja sam tada imao 14 godina, tesko da se secam te Rijecanke , mada ne sumnjam da je bila dobra :wink:
 
Dirty said:
Kula ne radi zadnjih par godina, ali ponovo se renovira, trebao bi da bude neki bolji restoran sada.Ja sam tada imao 14 godina, tesko da se secam te Rijecanke , mada ne sumnjam da je bila dobra :wink:
rječka čkečka 8)  a što je sada u vojarni ? bili su plavci i pitomci..i jel još uvijek "ćiro" ćufa-ćufa po tračnicama?
 
prvi put idam na susrete u kod vas i nikog neznam u tom kraju pa sam se uplasio da necu imati skim popiti :piva:








  :wink: :D
 
domino said:
prvi put idam na susrete u kod vas i nikog neznam u tom kraju pa sam se uplasio da necu imati skim popiti :piva:








  :wink: :D
,,sam da pozdravim koljeg "Domina" :piva: ,,,heb ga,,datum mi ne odgovara,,susreti u "Strmcu" kod N.Gradiške ,,priča se da bi moglo biti "ludo"  (y) 8)
 
Ja idem kod jednog kolege (obiteljskog) u pancevo pa cu onda iskoristiti priliku da odem i na susrete u subotu i upoznam ljude sa foruma iz panceva i okolice ida maznemo koju  :piva:. A ujedno da probam motor na duze ture.
takodjer pozdrav i tebi i tvojoj boljoj polovici. (y)
 
,,,vjerojatno neka ekipca iz Požege prihaja u Vukovar,,ćuli smo da su ovaj mjesec,,al neznamo datum  :misli: ,,javi kad saznaš pa se (nadam se) viđamo i tamo  (y) :piva:
 
Pa konto sam ici i u Vukovar pa bi se mogli naci i tam pa koju :piva: zamlatit. A to bi trebalo biti 29 i 30.07. tak pise u moto pulsu.
 
Vukopas said:
pa vidiš tamo bi volio otići,bio sam tamo 6 mj. služio bivšu jna..neznam dal još postoji u centru pizzeria "kula",radila je jedna doobra riječanka kao konobarica..al davno je to bilo..87 godine..
Pa ni to tako dugo,samo dvadeset let. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Vukopas said:
rječka čkečka 8)  a što je sada u vojarni ? bili su plavci i pitomci..i jel još uvijek "ćiro" ćufa-ćufa po tračnicama?
Jeste , to je sve po starom
 
mozda se i znate
eto razloga da se sretnemo tamo i kvalitetno koju rundu :piva: maknemo
 
dali se zna program za susrete?
 
Predpostavljam da se Riječanka već dobrano "zdošla" od 87.do danas !!! :jesus:
Pančevo,znao sam tamo proteklih godina navratit na buvljak !!!
 
GIXER said:
Predpostavljam da se Riječanka već dobrano "zdošla" od 87.do danas !!! :jesus:
Pančevo,znao sam tamo proteklih godina navratit na buvljak !!!
Eh , da vidis kakav tek sad bivljak imamo , ko da smo u Kini :(
 
kad sam išao u pančevo, život me prvi put načeo
u vojvode stepe 1a
otvorila mi matora sa licem aligatora......

e jebote, mogla bi samo zbog te pjesme navratit do pančeva  :mrgreen: ...15.7 kažeš...jel ima gdje malo više detalja ???