sustet žminj ?

SM Blade

Active member
zna li netko koji je moto susret ovaj viken u žminju?
tražim i ovdije i po netu, i nigdje ne nalazm... a na radio istru non stop najave za moto susret... i to svira i let 3...

:misli: :misli:
 
to ti i ja znam...susret u žminju..na stadionu čini mi se...let 3 svira i to je to :LOL: :LOL:
i jedan frend mi je rekao da ide svake godine i da je super.... :misli: :mrgreen:
tko to organizira...neam pojma :wink:
 
oracle said:
to ti i ja znam...susret u žminju..na stadionu čini mi se...let 3 svira i to je to :LOL: :LOL:
i jedan frend mi je rekao da ide svake godine i da je super.... :misli: :mrgreen:
tko to organizira...neam pojma :wink:

netko ko bi ostao anoniman (y)
 
 
koliko ja znam ...niti jedan klub to  ne organizira nego nekoliko zaljubljenika u motore i dobru zaradu...
 
GS550 said:
 
koliko ja znam ...niti jedan klub to  ne organizira nego nekoliko zaljubljenika u motore i dobru zaradu...
i meni se čini :mrgreen:
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,66954.0.html....od prije par godina
 
(su)organizira općina žminj (čitaj najbRRže selo u Istri).  žžžžminjnjnj..........
 
Medulin: Počinje Vespa Week  
U Medulinu ovog vikenda počinje Vespa Week Medulin 2010. Vozači ovih mopeda i motocikala okupiti će se u petak navečer na pješčanoj plaži Bijeca. Vespa week potrajati će sve do 22. kolovoza. Organizatori ovog susreta su Vespa klub Medulin (14.-17.8.), te Vespa klub Istra (18.-22.8.).

Kotizacija za jedan vikend je 200 kuna, a za oba vikenda 360 kuna. U to su uključena 6 obroka sa grilla i srdele, određena količina pića, poklon majica ili nešto drugo za prve i besplatno kampiranje te još razne stvari. Za više informacija kontaktirajte Vespa klub Medulin 098-197 7399 ili Vespa klub Istru 098-177 2680.

Osim vožnje po Istri, sljedećeg vikenda, 21. kolovoza sprema se organizirana vožnja Medulin – Ljubljana – Medulin, te druge utrke. 


evo još jedan moto događaj ...pa ako nekog zanima...
 
igopola said:
u 15 sati okupljanje u 18 dir po istri u 22i30 let3 ima jos dva benda
samo citam sa letka  (y)
stavi letak...
 
nemoj me sada s letkom trebalo bi mi krdo vremena  :LOL: pise jos erotik show u 02i30 a dir je posvecen poginulim motoristima ide se zminj pazin pican krsan labin barban zminj (y)
 
evo kako je bilo na 3-em susretu....http://www.youtube.com/watch?v=iVKhD7WNEJg
 
dar2 said:
Pozdravljam ekipu , di je plakat susreta i di se održava . (y)
To bi i mi voljeli vidjeti...za sad samo reklama na radiu...
 
plakate su djelili na susretu u Vodnjanu ako zele da ih reklamiran ocu barem pivo a nije im prvi susret ,ajde nek se javi neko iz zminja :jesus:
 
Baš tako reklama če pasti, samo da se vidi konkretno nešto .di ča i kad .,je susret . (y)
 
  c/p Barkun...http://www.barkun.hr/index.php/2010081240051/Auto-moto/5.-Moto-susret-va-Zminje.html
5. Moto susret va Žminje  
Svi putevi bikera ovog vikenda vode u Žminj. Tamo će se u petak okupiti bikeri i ljubitelji motora na 5. Moto susretu "Bikeri va Žminje".

Okupljanje počinje u 15 sati na parkiralištu kod Pazinke (izlaz iz Žminja prema Rovinju). U 18 sati bikeri kreću na đir po Istri. Nakon što se vrate počinje počinje prava zabava. U odličnoj glazbenoj večeri, nastupiti će Junkers 5, Le monde i glavne zvijezde večeri, riječka grupa Let 3.

Napomena: U slučaju kiše koncert će se održati pod velikim šatorom.  








 
Konačno da je netko i to pitao! A ja ga skoro i zaboravila  :mrgreen:
Taj Žminj mi je bio zagonetka do prošle godine. Dakle, mi u Puli, kaže frend idemo u Žminj na bikere  :misli:
Dobro, ali ja nisam vidjela nikakvu najavu, nema ih na moto kalendaru, ne kužim?!?
Stigli u Žminj, za bikere upad free, za ostale 50 kn. Nastupa Bare. Dođem kod curica kupiti bonove i pitam koji moto klub ovo organizira. Pa, ono, mi ne znamo....ovaj...nijedan valjda. Pa ko onda? One ne znaju. Pitamo frenda tko je organizator - pa to su neki mladi iz Žminja i ovo im je 4. moto susret. Mladi i moto susret? OK!!!
Cijene su bile užasno visoke, sjećam se jako dobro jednog natpisa iz cjenika:
PASULJ    35 KN

A o koncertu....Bareta su donjeli na binu s litrom pelina, koja je na trećoj pjesmi bila ispod polovice, izvikao se na neke klince jer ga je iznerviralo pucanje motora dok on ima svoj "veličanstven nastup", psovao im sve živo i mrtvo....

Uglavnom, Žminj nema veze s niti jednim moto klubom, cijene su jaaaako visoke, ali ko voli nek izvoli.