Sutra i ja biker..

Pasmaters

Active member
Napokon nakon 5 godina pokušavanja kupnje motora došao je i taj dan da ga napokon kupim. Sutra idem po njega, ove noći nema spavanja, trbuh me frče.... Riječ je o Hornetu 600, 2001. godina, inače moj san. To će biti moj prvi pravi motor. Ne znam kako ču preživit do sutra.... :drunk:
 
Pasmaters said:
Napokon nakon 5 godina pokušavanja kupnje motora došao je i taj dan da ga napokon kupim. Sutra idem po njega, ove noći nema spavanja, trbuh me frče.... Riječ je o Hornetu 600, 2001. godina, inače moj san. To će biti moj prvi pravi motor. Ne znam kako ču preživit do sutra.... :drunk:

Cestitam Pasmaters!!! Dobro dosao u biker club! :D
HAVE FUN! :mrgreen:
 
Pasmaters said:
Napokon nakon 5 godina pokušavanja kupnje motora došao je i taj dan da ga napokon kupim. Sutra idem po njega, ove noći nema spavanja, trbuh me frče.... Riječ je o Hornetu 600, 2001. godina, inače moj san. To će biti moj prvi pravi motor. Ne znam kako ču preživit do sutra.... :drunk:


Ma cestitam samo pazi da ti prvi dan ne bude kao meni poceo sa "velikim praskom"! Aj pa kad naletis na Grobnik javi se da to proslavimo!!!!!!
 
Cestitam od srca. UZIVAJ!!! :D Doslo je i tvoje vrijeme. 8)
 
Pasmaters said:
Napokon nakon 5 godina pokusĄavanja kupnje motora dosĄao je i taj dan da ga napokon kupim. Sutra idem po njega, ove noc´i nema spavanja, trbuh me frcĄe.... RijecĄ je o Hornetu 600, 2001. godina, inacĄe moj san. To c´e biti moj prvi pravi motor. Ne znam kako cĄu prezĄivit do sutra.... :drunk:

Mogao si nas sve pozvat na cugu, pa do jutra, i tako neces spavat...
Ustvari, stignes jos... :mrgreen:

Bolje da te frce u trbuhu nego u crijevima... :shock:
 
sretno ti bilo i sto vise kilometrara predjenih..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sad slijedi uživancija, čestitam i sretno!
 
Čestitam i sretno.... :peace: :joy: Ja se sad dogovoril s starim... novi motor na 10 000 km (sad je 5000) , ovoga bumo cuvali za grad.. Taman negde oko 18-og :D (y) :joy:
 
Ja kad sam prošle godine kupio svoj prvi pravi motor još četri dana nisam bio svjestan da je moj, al kad sam svako jutro ušao u garažu on je tamo stajao pa sam postao svjestan da je. Još svijesniji sam postao kad mi je došla prva rata!!!

Rođo puno sreće i pameti, uživaj! :peace: :cheer:
 
Sad samo pamet u glavu i uzivaj...sretno... (y)
 
Sad možeš doć u RR platit pijaču.

Danas ćeš najbolje proć, nema nikog danas tam :mrgreen:



Uživaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj




srki
 
Jebga, tek u nedjelju, agonija se nastavlja!! Ova kiša mi olakšava, samo neka pada.....
Hvala svima na dobrim željama...Pozdrav