SUZUKI-2009

CADALORA

New member
Pocelo je,pocelo....

Suzuki Italija "uplasena" radi opceg stanja u svijetu odlucila
da nece uvesti u Italiju poprilican broj modela K9:
- GSX-R 600
- GSX-R 750
- GSR 600
- UX125
- UX150
- GSF1250 A/S
- GSX650F
- VZ1500
- VZR1800N
a jos se ne zna sudbina novom GSX 1000R-K9..  hrabar ili glup potez ????
 
CADALORA said:
Pocelo je,pocelo....

Suzuki Italija "uplasena" radi opceg stanja u svijetu odlucila
da nece uvesti u Italiju poprilican broj modela K9:
- GSX-R 600
- GSX-R 750
- GSR 600
- UX125
- UX150
- GSF1250 A/S
- GSX650F
- VZ1500
- VZR1800N
a jos se ne zna sudbina novom GSX 1000R-K9..  hrabar ili glup potez ????

Briju bezveze. To su sve motori koji su ostali nepromjenjeni od K8 tako da vrlo vjerojatno isto kao mađari imaju još poveliki lager. Ako ga rasprodaju, budi siguran da će naručiti i K9 modele.
 
Saša 69 said:
Briju bezveze. To su sve motori koji su ostali nepromjenjeni od K8 tako da vrlo vjerojatno isto kao mađari imaju još poveliki lager. Ako ga rasprodaju, budi siguran da će naručiti i K9 modele.
maloprije sam se vratio iz mađarskog seksarda-bio sam u suzukiju po dijelove... dučani su im dupke puni kao šipak...
 
zvonko situm said:
maloprije sam se vratio iz mađarskog seksarda-bio sam u suzukiju po dijelove... dučani su im dupke puni kao šipak...

Puni mušterija ili motora?
 
Saša 69 said:
naravno i to sve starih modela   :mrgreen:

Suzuki do sada nije "obustavio" proizvodnju, to znaci, ili znaju da ce trziste sve progutati, ili fakat su im proizvodnje limitirane! hehehehehehe
Sale, a da ti pocinjes voziti nesto drugo????  (y)
hehehehehe
 
zvonko situm said:
maloprije sam se vratio iz mađarskog seksarda-bio sam u suzukiju po dijelove... dučani su im dupke puni kao šipak...



takvi ce i ostati :LOL:
 
xzone said:
Suzuki do sada nije "obustavio" proizvodnju, to znaci, ili znaju da ce trziste sve progutati, ili fakat su im proizvodnje limitirane! hehehehehehe
Sale, a da ti pocinjes voziti nesto drugo????  (y)
hehehehehe

ja mogu vozit sve i svašta no utrkivat se mogu samo na Suzukiju  :wink:
 
Ne daj se, tako treba!!!
Jesi vidio vrijeme Neukirchnera u Portugalu??? (4 76 Neukirchner M. (GER) Suzuki GSX-R 1000 K9 1'44.931)
Cetvrti! Valjda je to dobar znak!!!!  (y)