suzuki bandit

giantMC

Active member
evo u zadnjem moto foto oglasniku naisao sam na suzuki bandit 600 iz 96e za 3k€.. takvi mi se svidjaju, okrugla lampa i dva cajgera, ono klasika.. i jos je zuti.. jel to isplativa kupnja, kakva je to masina, jel neko zna vlasnika? i ono klasicna pitanja
 
giantMC said:
evo u zadnjem moto foto oglasniku naisao sam na suzuki bandit 600 iz 96e za 3k€.. takvi mi se svidjaju, okrugla lampa i dva cajgera, ono klasika.. i jos je zuti.. jel to isplativa kupnja, kakva je to masina, jel neko zna vlasnika? i ono klasicna pitanja

Žuti?

Bem mu miša, nemrem se sjetit, ali mi se nekako čini da to nije original boja. Znam za crvenu, crnu :misli: ali žuta.
Obrati se korisniku po nickom "frulex" on će ti znat bolje. Svakako je Bandit 600 dobar izbor, izdržljive mašine...iako...trebalo i se zapitati što se sve dešavalo sa njim u proteklih 11 godina.
 
Imao ga je moj brat tri godine. Nepoderiv, pouzdan, samo mazi i vozi, jeftin za odrzavanje...
Samo kao sto drug Bandit kaze zuta boja nije bila tipicna za bandite (bandit-bandite, bas fora, zar ne,  :mrgreen:) pa nije malo vjerojatno da je bio padan. Malo tko, barem jos nisam upoznao takvog, ide farbati motor u drugu boju iz cista mira ili zato sto im se ne svida. Prije je to posljedica pada, kao ono ogreben je, pa je sada prilika da mu bacim neku drugu boju.

Nemoj brzati, dobro se raspitaj od drugih o tom motoru, imaj uz sebe nekog tko se dobro razumije u njih, jer bolje je ne kupiti nista nego kupiti macka u vreci, koji ce ti biti samo izvor problema, a ne gust.
 
zato sam jos uvijek na biciklu  :LOL: ne brzam, a i bicikl sam kupovao vise od godinu dana..
evo progudlo sam malo sad radi te boje.. i vidim da ima dosta zutih, al uglavnom su bandit S.. tak da mozda samo slabo kod nas

 
mozda da se jos malo strpis i pricekas neko novije godiste,kolko ima ovaj žuti km ?
 
ma nisam kontaktiro na oglas tak da sve kaj je bilo sam napiso..

inace jos uvijek bi najradje horneta 2003.. al nije ni ovaj los a dosta je slican
 
giantMC said:
zato sam jos uvijek na biciklu  :LOL: ne brzam, a i bicikl sam kupovao vise od godinu dana..
evo progudlo sam malo sad radi te boje.. i vidim da ima dosta zutih, al uglavnom su bandit S.. tak da mozda samo slabo kod nas

Odakle ti fotka u ovom postu?

Jer ovaj nije 96.

A paleta boja mijenjala se za svaku godinu :mrgreen:
 
Bandit said:
Odakle ti fotka u ovom postu?

Jer ovaj nije 96.

A paleta boja mijenjala se za svaku godinu :mrgreen:
iz oglasnika....i ja sam ga vidjela al mi bilo čudno godište :misli:
 
naso sam hornet '04 hitno za 3k€ ak nije prodaj u tjedan dana od oglasa jebes zuti bandit  8)