Suzuki djelovi u "Hungary" iskustva

Acydoz

Member
Dali netko ima iskustva s kupovinom OEM djelova u Madji i kolika je razlika spram nasih dilera. Konkretno gledam na netu Suzuki EU djelove i kod nas je cjena gotovo dupla po svakom djelu. Narucio bih ja preko neta ali ne znam kako to ide sa nasom "nepostojecom granicom" i koliko ce me jos dernuti,pa mi je lakse otici konkretno u Pecuh i tamo uzeti. Svaki prijedlog dobro dosao...
 
Iz eu, samo narucuj i ne sekiraj se... osim postarine neces platit vise nista  (y)
 
..pa Pero je uzimao dijelove u Madji  :misli:
 
Uzimao Pero lanac i lančanike,nije origigi nego DID,a meni treba bas original iz lovackih razloga... ;-)  (Napokon poceo s radovima)

Face_Off thx ;-)
 
http://suzukihollosujpest.hu/motor/

Tu sam kupovao auspuh Two Brothers za bivšu CBR 600RR, kontaktirao e-mailom, pa i telefonom, lik odlično govori engleski!

Poslali mi u Pečuh u neki bike shop koji s njima surađuje. Platio u Pečuhu po preuzimanju!

Pa pitaj me samo :)
 
Acydoz said:
Uzimao Pero lanac i lančanike,nije origigi nego DID,a meni treba bas original iz lovackih razloga... ;-)  (Napokon poceo s radovima)

Face_Off thx ;-)

..to znaci da bi se mogli i provozati kad stignem kuci?..  :D
 
Pogledaj i ovu stranicu, ne radi se o Mađarskoj već UK ali to nije ni bitno kad je EU.
https://www.motorcyclespareparts.eu/
 
Sa te stranice sam i poskidao kataloske brojeve ali me bilo frka naruciti jer ne znam ima li kakvih skrivenih troskova. Cifra je blizu 5 K kuna pa da se nebi zaigrali nasi "granicari". Uglavnom znaci nema nista skriveno,platim Pay Palom i to je to?
 
Acydoz said:
Sa te stranice sam i poskidao kataloske brojeve ali me bilo frka naruciti jer ne znam ima li kakvih skrivenih troskova. Cifra je blizu 5 K kuna pa da se nebi zaigrali nasi "granicari". Uglavnom znaci nema nista skriveno,platim Pay Palom i to je to?
Ja iz de uzimao opremu 1000e...
Nemas nikakvih dodatnih troskova, jedino ako bi uzimao bez poreza morao bi pdv platit tu. Al na toj stranici ga vec uracunaju pri naplati i manji je nego u nas  (y)
 
Unutar EU nemas nikakvih troskova  (y)