Suzuki GS 500 E Puknuta aluminijska rucica kuplunga ?????

apriliamen

New member
Dakle radi se o sljedecem  pukla je rucica  od kuplunga  na tehnicki nepristupacnom mjestu,  evo sad pred sat vremena  (subota poslje podne) :misli:  koji peh. 

U cetvrtak imam tehnicki pa bi to htijo rjesit do tada  , pa ako ko zna koga ili ima doma mozda  tu rucicu, neznam ako svi Suzukiji imaju iste ? , ili zna cjenu kod dilera ? kod kojih dilera  i sve ostalo sto vam padne na pamet !!

Ja sam van sebe od jada :shock: :(

P.S: ako nisam online moze na mob 0959019714
 
pogledaj malo po e-buy-u tamo ces 100% nac,ima svega i svacega i po niskoj cijeni,malo ces cekat da dodje ali isplati se.
 
Wolverin said:
Dakle radi se o sljedecem  pukla je rucica  od kuplunga  na tehnicki nepristupacnom mjestu,  evo sad pred sat vremena  (subota poslje podne) :misli:   koji peh. 

U cetvrtak imam tehnicki pa bi to htijo rjesit do tada  , pa ako ko zna koga ili ima doma mozda  tu rucicu, neznam ako svi Suzukiji imaju iste ? , ili zna cjenu kod dilera ? kod kojih dilera  i sve ostalo sto vam padne na pamet !!

Ja sam van sebe od jada :shock: :(

P.S: ako nisam online moze na mob 0959019714
Si zval Pro-bike shop u Štefanec  :misli:
 
Ne nisam zvao u shop, subota je poslje podne  pa reko da se ne radi  , nazvat cu sve ducane i servise  odmah  u utorak,, reko ako ko mozda ima alternativu ? razmisljao sam o hladnom varenju onom dvokomponentnom , ako mozda ima tko iskustva s tim ?(aluminij) :misli:
 
Wolverin said:
Ne nisam zvao u shop, subota je poslje podne  pa reko da se ne radi  , nazvat cu sve ducane i servise  odmah  u utorak,, reko ako ko mozda ima alternativu ? razmisljao sam o hladnom varenju onom dvokomponentnom , ako mozda ima tko iskustva s tim ?(aluminij) :misli:
Mislim da je imaju na lageru...  8) ...uzmi samo uzorak radi usporedbe...
 
ako imaš puknuti dio - zavari! Kod nas uPŽ ima 3 ljudi što vare aluminij. Za ruke bi uzeli od 50 do 70 kuna, kako koji. Meni je moj uzeo 70! :mrgreen: Al sad je zato tuđi - idem kod drugog.
 
U Stretfight-era u ST nova (zamjenska) cijena 150,00kn  prije cca 4-5 mjesec
 
Prošle godine kupovao u Louisu ručicu, mislim da je bila 5 €.

Doduše, Louis je malo dalje, ali cijena je smiješna.

Ručica služi i danas, jedina mana je šta se izlizala crna boja od upotrebe.
 
Ove iz Louisa (za 6 eura) imaš kod Trivium-ovih dilera, jer je dosta čest model za cca 60-70 kuna. Postoje dva modela, pa najbolje ponesi uzorak.
 
Evo bogu hvala proso uskrs  ducani poceli raditi danas, a ja sam rjesio svoj problem sa rucicom,  u Pro-bike shopu u Štefanecu , ide gazda u petak u Luis, pa ce tamo uzeti  zamjensku za moj po 6 eura  :mrgreen: (zabadaf) ja sam mislio da ce se to teze nac za moj Oldtimer  tako da je to rjeseno.

P.S,:  danas mi istekla polica osiguranja  nebi ni znao da mi tip iz osiguravajuceg drustva nije pozvonio na vrata  a ja osto  :shock:  I ode 600 kuna  bar je to jeftino ako nista drugo.
do sljedeceg tehnickog pitanja pozdrav.