Suzuki gs 500 E

apriliamen

New member
mozda kupim taj motor pa me zanimalo :vasa iskustva sa njim, teh karakteristike, potrosnja servis i sve ostalo sta ima bilo kakve veze sa njim ?? ima i slika inace motor je 93 godiste ima 60.000 kma ostalo se vidi na slici.
zahvaljujem na vasim iscrpnim odgovorima  (y) (y)

Sezona je pred vra[tima tako da bi mi ovo jako odgovaralo :LOL:

HVALA................
 
Imao je moj prijatelj takav motor ali novije godiste.Sa dobrim auspuhom puno bolje ide nego sa tvornickim,velika je razlika.Sve u svemu nije toliko los motor.Ovaj tvoj ne izgleda lose ali isto provjeri sve te male detalje na njemu.Ipak je motor cijeli lakiran pa...... nikad ne znas,treba ga dobro pretresti.Da li je 60 ts km malo puno za njega,to je pitanje????Neka netko odgovori tko ga je imao u vlasnistvu.
 
Imao sam davno taj motor, cisto solidan. Nemoj ocekivati cuda, ali ok motorcek koji malo trosi i jeftin za odrzavanje. Pouzdan. E sad, jedino sto je prilicno staro, a i slagan je. Pregledaj to dobro i ako je ok cijena, kupuj.
 
Ja ga imam i moj je '02 god. Jako sam zadovoljna s njim, nisam nikada imala nikakvih problema. Solidno ide, jako je vozan i puno je kompaktniji od npr. ER-5. :D
Stvarno malo troši i mala su mu davanja. Samo pazi da je mašina koliko-toliko očuvana. :D
 
apriliamen said:
mozda kupim taj motor pa me zanimalo :vasa iskustva sa njim, teh karakteristike, potrosnja servis i sve ostalo sta ima bilo kakve veze sa njim ?? ima i slika inace motor je 93 godiste ima 60.000 kma ostalo se vidi na slici.
zahvaljujem na vasim iscrpnim odgovorima  (y) (y)

Sezona je pred vra[tima tako da bi mi ovo jako odgovaralo :LOL:

HVALA................

svakako gledaj kompresiju u motoru, jel zvecka faz lanac, jesul vilice ravnate, stanje diskova...

taj motor se pokazao odličan, samo to je vrijeme kad na njermu počme sve crkavat, ako cilindar nije bušen na veču specijalu sad mu je vrijeme, vjerovatno se zato i prodaje...ne kupuj bez mjerenja kompresije.