Suzuki gs 550E 1983.g problem sa strujom pri vecim okretajima

Baxterisimuss

New member
dakle ovako: imam problem sa strujom kad razvrtim motor iznad 5500 rpm. jednostavno pocne trokirat. prije je to bilo samo kad je bilo svijetlo upaljeno a sad se pojavio taj problem i sa samo pozicijom.  zarulja je 12v 45/40w-  mašina je bila na servisu pa mi pada na pamet da nisu platine poremecene pa da ima problema s paljenjem u visim okretajima. do tih 5-6000 rpm je sve super. molim za pomoc, svaki prijedlog i ideja su dobrodošli ;)
 
Probaj mjeriti napon na akumulatoru i dodaj gas od lera do tih okretaja kada trokira. Ako napon pada u tim okretajima najvjerojatnije su probili namotaji statora (to je bilo kod moga DR-a).
 
Mjereno je svasta i prijatelj mi je rekao da je problem regler. E sad, jel se moze on kako popravit ili moram novi kupit? Ako moram kupit novi, ima li tko kakcu preporuku du?
 
Odi do Djure, http://www.regler.sper.hr/ , skini regler, on ga ispita, tada ces znati da li je regler ili namotaji statora. Meni osobno smrdi na namotaje. Ako treba novi regler, kupi njegov, bolji je od originalnih.