suzuki gsx 1200

mac

New member
koja je razlika između gsx-a 1200 i bandita 1200?
nemojte nagađat, molim za misljenje znalce
 
tehničke karakteristike ? izgled ? mašina ?  :mrgreen:



 
Bandita ima ko Golfova trojki, a GSX 1200 mislim da imaš samo ti u HR  :LOL:
 
Kingman said:
Bandita ima ko Golfova trojki, a GSX 1200 mislim da imaš samo ti u HR  :LOL:
ja ih znam 4 u hr, u Italiji ih ima puno vise
 
strasilo said:
tehničke karakteristike ? izgled ? mašina ?  :mrgreen:
vise me zanima razlika ako je ima u masini i tehnickim karakteristikama
 
zvonko situm said:
u mašini nema razlika.... 
vizualno ili si imao prilike srafiti po njemu?

mene su ubjeđivali da razlika postoji i da je jako tesko za dijelove, do sad nisam morao nista mjenjati...ima prijeđenih nekih 43 000 km i nemam nekih problema, osim potrosnih djelova nisam nista dirao na njemu
 
ja imam 750 i do sada nikakvi problema. pogotovo za djelove.
ono i sto je bilo servisica i nesto sitni popravaka, sve sam bez problema rijesila.
 
svako malo cujem da je motor idealan za neesto raditi na njemu, moj je u orginalnom stanju i vizualno i u tehnickom smislu.
nisam bas sklon raditi neke promjene na njemu ali kad vidim neke slike pozelim ga prefarbati
evo dvije slicne ideje
 
mac said:
vizualno ili si imao prilike srafiti po njemu?

mene su ubjeđivali da razlika postoji i da je jako tesko za dijelove, do sad nisam morao nista mjenjati...ima prijeđenih nekih 43 000 km i nemam nekih problema, osim potrosnih djelova nisam nista dirao na njemu
čuo sam od susjedovog poznanika
 
za gsx 1200 ima dijelova po francuskoj i italiji. 1200 se nije uvozio u UK i cini mi se njemacku. za 750 je puno lakse s dijelovima
 
zar sam ja jedini na forumu sa tim motorom? :misli:
 
mac said:
koja je razlika između gsx-a 1200 i bandita 1200?
nemojte nagađat, molim za misljenje znalce
po onome sta sam nasa u specifikacijama po netu razlika je u bregastima i karburatorima, gsx ima par konja i vise i nesto jaci okretni moment 8)
 
mac said:
svako malo cujem da je motor idealan za neesto raditi na njemu, moj je u orginalnom stanju i vizualno i u tehnickom smislu.
nisam bas sklon raditi neke promjene na njemu ali kad vidim neke slike pozelim ga prefarbati
evo dvije slicne ideje

Ova donja kombinacija nije losha.
Jesili sam uvozio inazumu?