Suzuki GSX 750 n vs Honda CBF 600 n

vbambic

New member
Vjerujem da sam suzio izbor oko mog novog ljubimca, ali  ???  Molim da mi pomognete savjetima iz vašeg osobnog iskustva s njima (oni koji su ih vozili ) npr. Koji je vozniji ? Koji je bolji za gradsku vožnju ? Koji je generalno bolji motor ? itd..(y)
 
ocito nitko nema taj motor  :LOL:

a gle... oboje su nakedi, sumnjam da ima neke velike razlike izmedu njih, tako
da ako bas hoces nakeda, bilo kojeg uzel, nece ti biti zao..
 
Ma najbolje da ih nitko nema ili nije vozio iste, slažem se da su slični i da neću pogriješiti izaberem bilo kojeg ,ali .U tome i je stvar jer kad se odlučim i kupim ne mislim ga mjenjati tako brzo (a možda i nikad) . Mislio sam da donesem konačan sud nakon što se oglase znalci s iskustvom. :D
 
Uzmi si onda suzukija
ista ti je cijena osiguranja a ovo je ipak 750ccm naprema 600
 
imam ja gsx-a....

cbf-a nisma vozila tako da nemogu nista reci, jedino sto odmah me vise vuce prema njemu je to sto je honda.
a inace za gsx-a nemam zamjerke. ide mali ko veliki.

ako te sto konkretno zanima u vezi suze, pitaj.
 
Uzmi si onda suzukija
ista ti je cijena osiguranja a ovo je ipak 750ccm naprema 600

Evo ovo je prvi put da sam pročita da prporuka nije ono šta ja vozim ,stoga Berislave  (y)
btw nije moguče da su te honde toliko rijetke cbf 600 n,s

Kotrlj !
 
*lady_750* said:
imam ja gsx-a....

cbf-a nisma vozila tako da nemogu nista reci, jedino sto odmah me vise vuce prema njemu je to sto je honda.
a inace za gsx-a nemam zamjerke. ide mali ko veliki.

ako te sto konkretno zanima u vezi suze, pitaj.
lady-750, ne kužim zašto te odmah vuče honda (misliš da je toliko bolja,sigurnija,ljepša ili što ?). Dali se voziš po gradu i kakav ti je za vožnju po gradu. Imaš li problema zbog težine motora ? koliko košta rega za suzu? Kakav je za vozit po noći ?
 
niksa said:
ja bi uzeo onog koji ima bolje ubrzanje do 120 - da se mogu semaforašit. A ti ces vjerojatno uzet onog koji ti je ljepši
Mislim da je razlika u ubrzanju mala ili nikakva i siguran sam da s bilo kojim ću biti prvi na semaforu,ali to mi nije prioritet, s obzirom na to da dosta godina nisam vozio prošlo me ganjanje već hoču uživat,a što se tiče ljepote ni tu se ne mogu odlučiti fifti-fifti :misli:
 
vbambic said:
lady-750, ne kužim zašto te odmah vuče honda (misliš da je toliko bolja,sigurnija,ljepša ili što ?). Dali se voziš po gradu i kakav ti je za vožnju po gradu. Imaš li problema zbog težine motora ? koliko košta rega za suzu? Kakav je za vozit po noći ?

a gle, mislim da je finalana obrada honde puno preciznija i puno vise paznje da joj je posveceno. i smatram da su to ipak pouzdanije masine. ali opet kazem, posto ju nisam vozila necu puno o tome.

a sto se tice gsx-a,ova tezina mi je NULA na prema vfr-u sto sam vozila. imao je samo 20 kg vise ali bio je koma na prema ovom. meni su amortizeri spusteni do kraja i motor je za voziti ko biciklo. upravljiv je, nije problem s njim po gradu, sasvim je ok za guzvu za razliku od vfr-a. iako da mu dignem amortizer na drugi zub, bio bi jos bolji za voziti jer ovako malo mijesa po zavoju ako brze uletis, ali ja kako sam malena, moram imati ga na najnize.

mene je rega u licko senjskoj dosla ovako: osigzranje 2200 kn bez bonusa + oko nekih 500-600 kn ona sva druga davanja.

a lampa mu je... hm... pa nije bas bajna, lai da se voziti, nije toliko strasno. recimo meni je malo teze jer ja bi inace po noci trebala nositi naocale a kako ih ne nosim onda mi j emalo lampa preslaba. ali nije nista toliko lose.
 
Zaboravio sam napisati da bi Hondu uzeo novu ,a Suzu naravno rabljenu ( jer se više ne proizvodi ), ali meni to nije dovoljan razlog da se bih odmah odlučio za novo pa ako ima još netko da da svoj sud bio bih mu jako zahvalan. (y)
 
vbambic said:
Zaboravio sam napisati da bi Hondu uzeo novu ,a Suzu naravno rabljenu ( jer se više ne proizvodi ), ali meni to nije dovoljan razlog da se bih odmah odlučio za novo pa ako ima još netko da da svoj sud bio bih mu jako zahvalan. (y)

ja sam si sveo definitivno izbor na cbf 600 novi....
prvo nije bila uopce u uzem izboru, ali ipak sam se odlucio za nju...
definitivno glasam za cbf-a jer je upravljiv motor, solidna masina, odlicne kocnice i HONDA je... :mrgreen:
tak da...i da, savjet...ak vec kupujes, kupuj novo...
ne isplati se davat tolke pare za rabljeno...
good luck...