SUZUKI gsx-r, boje za 2010

pop0612

New member
Suzuki je na gsxr seriji za 2010 K10, obnovio  samo paletu boja oplata-oklopa i šasije sa zadnjom vilicom.
Da se naslutiti, da je Suzuki  odlučio da praksu obnove Superbike i Supersport modela  sa uobičajne dvije godine, produžiti na tri.  (y)

Suzuki GSX-R 1000 2010 nove grafike
              -bijeli sa tamno plavom ramom,ustvari glass splash white;
              -plavi -metallic aqua blue sa mat crnom ramom
              -crni -solid black sa ramom u boji titanija


Gsxr 600 i 750 i u treću godinu ulaze samo sa novim vizuelnim indetitetom,tehnički neizmjenjeni. (y)
 
Goran Tuzla said:
Ni sa cim ga bas nisu izmjenili  sem boja,za razliku od K 9..Pa ni auspuha one da mu skinu  :palacdolje:

pa bolje da nisu,model treba da traje,a ne da vozimo slijedeću sezonu stari model
 
Ovi sto imaju 600 i 750 iz 2008 samo prelepe svoju makinu u boje iz 2010 i eto novog modela ;)
 
Ja bih prije rekao da ni oni u tvornici viš ne znaju kako da ih obojaju,a ove tamne i jednolične više pristaju čoperima ,mada se o ukusima ne vrijedi raspravljati 
 
nebi htio uvrijedit vlasnike al subjektivni dojam ; dno dna... i boja i dizajn i jos jednom sve skupa, a i ostale marke nisu daleko od toga poslje 2005-e kad sve polako pocinje slicit futuristickom filmu.  :palacdolje:
 
-= OxyG3N =- said:
nebi htio uvrijedit vlasnike al subjektivni dojam ; dno dna... i boja i dizajn i jos jednom sve skupa, a i ostale marke nisu daleko od toga poslje 2005-e kad sve polako pocinje slicit futuristickom filmu.  :palacdolje:

ne bulazni, predobro izgleda
 
ma lijepi su svi, meni osobno najviše crni. dobra im je ovo shema da se isti model barem tri god. zadrži pod predznakom "novi model"!  (y)
 
Tutty said:
ne bulazni, predobro izgleda
za mene Suzuki ima najljepše R motore i neznam šta bi se tu trebalo još dodavat0
 
rus said:
za mene Suzuki ima najljepše R motore i neznam šta bi se tu trebalo još dodavat0


Za ovo imaš  :piva:  (y)

Btw : Meni osobno jedino šta smeta je to drkarenje svake dvije godine nov model, koji ku.ac to rade, pusti svakih 5 godina nov model i mir  :?
 
uh,makar je stara serija,ovaj motor mi je bio pojam,nekak je imao vise duse od ovih novih,a i kombinacija boje mi je super  (y)
 
bobo RR said:
uh,makar je stara serija,ovaj motor mi je bio pojam,nekak je imao vise duse od ovih novih,a i kombinacija boje mi je super  (y)

Takav je moj K1 750 bio  :cry:
Nikad prežaljen  :(
Najbolji motor ikad  (y)
 
bobo RR said:
uh,makar je stara serija,ovaj motor mi je bio pojam,nekak je imao vise duse od ovih novih,a i kombinacija boje mi je super  (y)
e to to, ali 750, prekrasan moped (y)
meni je čak i lagano žao kaj sam uzeo vtr-a umjesto njega, ali dobro..biti će prilika :)
 
svi naki nostalgičari :mrgreen: ,

i sam sam imao 600 K1 i sve naj-naj ali se nimalo ne bih bunio za novi a za boju kakva god  bila samo nek je plava  :mrgreen:

pre-doro mi je što njeguju bijele felge jer mi je to na gixeru mrak  (y) , malo češće čišćenje ali kad se navikneš postne navika kao pranje zubi  :mrgreen:

meni su odlični  (y)
 
bobo RR said:
uh,makar je stara serija,ovaj motor mi je bio pojam,nekak je imao vise duse od ovih novih,a i kombinacija boje mi je super  (y)
i meni je to bio pojam sportskog motora,i danas kad ga vidim nisam ravnodušan.....