SUZUKI gsx-r, boje za 2010

bobo RR said:
uh,makar je stara serija,ovaj motor mi je bio pojam,nekak je imao vise duse od ovih novih,a i kombinacija boje mi je super  (y)

Najbolja kombinacija boja, čista brutala (y)
 
Povodom 25. godišnjice modela GSX R, Suzuki izdaje jubilarni model 25th Anniversary Edition Suzuki gsxr 1000Z u seriji od 1000 komada.
Od tekućeg k9/k10 modela razlikovat će se samo vizuelnim identitetom i to:
 -perl bijela oplate, okvir i z.vilica u mat titan boji
 -gsx R logo u zlatnoj boji ,na oplatama i na ključu
 -pločica sa serijskim brojem, na gornjem trokutu vilice
 -25th Anniversary grafika ,laserski ugravirana na felgama i krajevima ispuha
Lijep primjerak,nema šta.
 
ovo je fensi-šmensi kombinacija boja :palacdolje:,za suzanu je plavo-bijela ZAKON
 
Suzuki izdaje jubilarni model 25th Anniversary Edition Suzuki gsxr 1000Z


Nije li to jedini razlog zašto je ta kombinacija boja  :wink:, plavih ima ko šuge, a ovih ima ih samo soma komada na par miliona kupaca, kombinacija je odlična i mogu reći samo  (y) (y) (y) (y) (y)
 
Ghostrider-SB said:
Suzuki izdaje jubilarni model 25th Anniversary Edition Suzuki gsxr 1000Z


Nije li to jedini razlog zašto je ta kombinacija boja  :wink:, plavih ima ko šuge, a ovih ima ih samo soma komada na par miliona kupaca, kombinacija je odlična i mogu reći samo  (y) (y) (y) (y) (y)

slažem se!  (y)
 
Ghostrider-SB said:
Za ovo imaš  :piva:  (y)

Btw : Meni osobno jedino šta smeta je to drkarenje svake dvije godine nov model, koji ku.ac to rade, pusti svakih 5 godina nov model i mir  :?
ma sve se svelo na nekakve marketing šminke,nema tu nekih velikih novotarija ali malo kozmetike i evo novi model za sljedeču godinu
 
rus said:
ma sve se svelo na nekakve marketing šminke,nema tu nekih velikih novotarija ali malo kozmetike i evo novi model za sljedeču godinu
kad je teško ovakav motor svaki put unaprijedit :)
 
kako stvari stoje izgleda da su tribali skoknit do Bavarske po savjet kako unaprijedit jubilarni model :LOL:
 
a šta da se kaže, oko najboljih motora najbolje trebe! piše tu po forumu da na Suzin štand nisi mogao uči od gužve!!!!! to sve govori!  (y)
 
starirsquatro said:
Dali se nekome sviđa ova kombinacij boja ?
ako ko želi uzet te oklope nek se javi na pp  :mrgreen:
 
Ista Suza iz drugog ugla.
Koga interesira može pogledati još jednu sličicu koja se nalazi u temi "rasprave o servisima" One Bike Sisak
 
bobo RR said:
uh,makar je stara serija,ovaj motor mi je bio pojam,nekak je imao vise duse od ovih novih,a i kombinacija boje mi je super  (y)

ma motor je strava..najljepsa serija po meni..ovi novi su mi nekak preee svemirski..ali opet..sukac je sukac ma koja serija bila  (y) (y) (y)
 
samo jedna obavijest Suzuki vise nema K za oznaku godine nego L
znaci:
Suzuki GSXR 1000 L0 je model 2010. (y)