Suzuki GSX-R1000 Yoshimura!

e.bug

New member
ZexwisiHkD.jpeg


http://www.suzuki.nl/nimag?nav=xcdmxCsHcPvMdJNHC

216ks, 165kg i 23000 eura

Zvijer!
 
mmmmm skroz dobro

samo bi mu skinul 2 kabla sa svjećica jer mi je 216 ks ipak malo preveč :mrgreen:
 
ivach13 said:
mmmmm skroz dobro

samo bi mu skinul 2 kabla sa svjećica jer mi je 216 ks ipak malo preveč :mrgreen:

meni bi bilo 23000€ prevec :misli:
 
Ne razumijem tko nadobudan bi kupio tako nesto. Motor kosta 14500 Eura za 10000 Eura mozes nasrat puno vise stvari n motor nego sta ga ta Yoshimura ima.

Evo primjer :
Felge 2500 Eura (karbonske)
Ohlins kit 1600 Eura
Auspuh 1500 Eura
Racing stage kit, ajmo reci cca 4000 Eura makar mislim da je znatnomanje. U LKM-u za dosta manje novce dobis tih 216 konja.
Kocioni sistem, racing brembo a ne ovaj originalni na slici. Kljesta 900 Eura diskovi 400 eura

Kad sve to podvuces za tih 23000 Eura dobijes pravi superbike motor od iber 200 konja sa puno kvalitetnijim trkacim djelovima.
 
kad bi tako sve vagali onda je jeftinije napraviti motor sam
Mašina-1000€
Ovjes-1000€
Rama-1000€ max
felge,gume-1000€
plastike 500€

ipak piše yoshimura

samo da ga ne kupi Mate dokazujući opet svoje teorije :mrgreen:
 
STobulj said:
kad bi tako sve vagali onda je jeftinije napraviti motor sam
Mašina-1000€
Ovjes-1000€
Rama-1000€ max
felge,gume-1000€
plastike 500€

ipak piše yoshimura

samo da ga ne kupi Mate dokazujući opet svoje teorije :mrgreen:

A nije bas tako, ipak je novi motor 14500 Eura i tu nema boga.
 
Po realnoj cijeni i da ga ne proizvodi doticni  brand tj da ga proizvodi Hyosung mislim da nebi prelazio 9000-10000€
Jednom sam gledao statistike i nekakve proracune od brand marki i sokira sam se kada sam vidio cijene indeticnog proizvoda i onog sa poznatim imenom
Najgluplji primjer ti je hrana iz konzuma,k-plus proizvod je jeftiniji 1/3 nego indetićni s drugim omotom i iz iste tvornice
 
Sjećam se da sam negdje, prije nekoliko godina čitao koliko košta (samo izrada, bez razvoja modela) auto srednje klase. Cifra je bila ispod 10.000 maraka dok su isti u dućanu koštali debelo preko 25.000 maraka.
 
Nemojte se bezveze raspravljati u vezi ovoga jer je to u NL a cijene u NL su vece nego drugdje u EU i HR.
Dakle sve ono sto je Sasa nabrojio kad bi kupili u NL onda bi motor kostao jos vise  :shock:
 
Lepa igrackica!
Ja bi recimo takvu pocket verziju od recimo 21,6 KS :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Ne razumijem tko nadobudan bi kupio tako nesto. Motor kosta 14500 Eura za 10000 Eura mozes nasrat puno vise stvari n motor nego sta ga ta Yoshimura ima.

Evo primjer :
Felge 2500 Eura (karbonske)
Ohlins kit 1600 Eura
Auspuh 1500 Eura
Racing stage kit, ajmo reci cca 4000 Eura makar mislim da je znatnomanje. U LKM-u za dosta manje novce dobis tih 216 konja.
Kocioni sistem, racing brembo a ne ovaj originalni na slici. Kljesta 900 Eura diskovi 400 eura

Kad sve to podvuces za tih 23000 Eura dobijes pravi superbike motor od iber 200 konja sa puno kvalitetnijim trkacim djelovima.
Ja!
 
Saša,tamam si sad zbrojio 10 000eura (y)

a di je komplet Ohlinsi 1600 eura,ako uzmeš kompletan kit i nazad amortizer 3000 eura :dribble:
 
-Zvjer brutalna zvjer :shock:
-za te pare si onda mogu kupiti i MV Augustu F4 1000 :misli:
-presnažno za naše hrvatske(tj. minska polja) ceste
-za te pare si kupim GSXR 1000 i GSXR 750 da ih imam u kompletu :mrgreen:
 
Neću ništa dublje komentirati samo mi je smiješno LKM firmu uopće uspoređivati sa Yoshimurom.
 
Taubi said:
Neću ništa dublje komentirati samo mi je smiješno LKM firmu uopće uspoređivati sa Yoshimurom.

Dobro dobro, eto kad me poklopi stara iskusnjara... vise nis nesmijem niti prosrat  :?