Suzuki GSX-S1000GX

Volio bih vas anti budget rejsere vidjeti na cesti da se uvjerim da vam te kočnice nisu dovoljno dobre. Ne mislim tu samo na Suzukija nego generalno. Moji privatni motori su već dugo godina u najvišem cjenovnom razredu i imaju najjače serijske Brembo kočnice i Ohlins ovjes. Stjecajem okolnosti dobijem na probu i te po vama nedorađene budget motore i nisam još naletio na loš motor. Baš obrnuto, odlični su. Možda nemaju toliko opreme i izgledaju nezanimljivo ali kad mi netko , kao recimo srki, krene pričat o nedovoljno dobrim kočnicama i ovjesu onda mi se kosa digne na glavi.
Ti imaš kose na glavi!? Ja više nemam
 
Na bmwu 1000r nije brembo....
Istina, doduse nisam popratil RR (jer me ne zanima), već samo R, i on ima radijalnu NISSIN pumpu ko i moja đamaha…
Identična je izgledom, e da, i fkt koči dobro 😁
Makar, sama snaga kočenja više manje, doziranje je savršeno, ako mogu kočit jednim prstom, to je za mene to 😎
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
al si ipak ne kupis privatno budget nedoradjeni motor, tak da ne seri kak su dobri. ko i svaki "kemijska i cokoladica" kvazi probac motora moras puhat dileru ili proizvodjacu u donju frulicu, pa su ti svi "dobri"

kognitivna disonanca malog bikera, prdnul bi al ne smijes jer ce ti novci ispast iz ruke

iako ne kuzim zakaj nemas neki suntavi suzuki, sa autima nemas problem kupit neko zadnje sranje :ROFLMAO:




Srki
Ne kupim zato što mi financije trenutno dozvoljavaju nešto više, ali to ne znači da razni neznalice i retosi poput tebe mogu pljuvat po svemu što nije vrh. Bilo koji od tih motora ima svoju publiku i nije novi besmislani uradak jer po toj logici se i tebe trebalo ubit još u djetinjstvu kad se vidjelo da izrastaš u retosa. Ali evo, još si tu. Bolestan u glavu ali živiš i nitko na tebe ne puca. Čak te i kolege bauštelci trpe. :mrgreen:

I super mi je ovaj komentar da tko god ima priliku probati nešto, puše u frulicu dobavljaču. Pogotovo od nekog tko ni to nije uspio.:p:mrgreen:
 
Ma vidi, nisam Casey Stoner, ali nakon neke europske konkurencije Suzukijev ukupni paket djeluje jako primitivno, naravno da je cjelokupno motor zadovoljavajuc, ali svakako se vidi ta razlika u cijeni
Pa to je to, nitko ne tvrdi da je ovaj model revolucionaran i top u svemu. Ali reći da je zakurac je primitivno. Europska konkurencija se jako razmahala ali sad to sve više odlazi u ekstreme, prvenstveno cjenovno, i vidjet ćeš da će s vremenom biti sve više ljudi koji će se okrenuti od njih.
 
Japancima pomalo dolazi konkurencija iz kine.
Ako kinezi uspiju složit ovaj 3 cilindra, 675 kubika u neki sportski ram i oklop, dodat 110 konja i uveličat sa svom elektronikom za ispod 10000. I sve to bude pouzdano.
 
XR je na stazi u idealnim uvjetima, vožen od strane profića, brži od ninje1000sx 1.5 sekundu (zanemarimo skoro 30ks više, i sve pripišimo ovjesu i kočnicama). U rukama amatera na cesti bi rekao da neke velike razlike nema. Da su te kočnice i taj ovjes toliko bolji, vjerujem da bi razlika bila daleko veća.

Ovdje je je jeftilen MT10, vanila verzija, imao najkraći zaustavni put naspam eu braće.
 
A i ne guraju više konjima, osim šta su dukac i aprilija stavili V4 oznake i guraju 1100 kubika pod litru u podsvjest. Pa kao naša litra a vaša litra s manje konja.
 
Ne kupim zato što mi financije trenutno dozvoljavaju nešto više, ali to ne znači da razni neznalice i retosi poput tebe mogu pljuvat po svemu što nije vrh. Bilo koji od tih motora ima svoju publiku i nije novi besmislani uradak jer po toj logici se i tebe trebalo ubit još u djetinjstvu kad se vidjelo da izrastaš u retosa. Ali evo, još si tu. Bolestan u glavu ali živiš i nitko na tebe ne puca. Čak te i kolege bauštelci trpe. :mrgreen:

I super mi je ovaj komentar da tko god ima priliku probati nešto, puše u frulicu dobavljaču. Pogotovo od nekog tko ni to nije uspio.:p:mrgreen:
ljuti si mi neki bicko danas:devilish: cak ni ne citas sa razumijevanjem, a nisi tupav. mi o motoru, ti o meni:mrgreen:


Ljutko, mewow🐱




Srki
 
FB_IMG_1699446596978.jpg
 
  • Like
Reactions: Xj6_2013 and Author
ljuti si mi neki bicko danas:devilish: cak ni ne citas sa razumijevanjem, a nisi tupav. mi o motoru, ti o meni:mrgreen:


Ljutko, mewow🐱




Srki
Ma sve je to iz ljubavi medutim da me razumijes primoran sam spustiti se na sleđ podrum razinu.😄
 
  • Haha
Reactions: WraGG
Vec sam pomislio da se vise ne volite :ROFLMAO:
Glava je frend. Zna da sam smeće i ne srami se to priznat

Njegov izbor automobila je neiscrpan izvor zajebancije kod konobarica u kvartu😁



Srki
 
  • Like
Reactions: WraGG
Kad su konobarice navike na vas burzuje a ja vozim obicni radnicki auto. Nadam se da ste ponosni sto se na vase aute pale konobarice i frizerke.😄