Suzuki GSX-S1000GX

Jesu riješili kaj sa španerom razvodnog lanca?
Jebate na Grobniku sam pričal sa jednim vlasnikom,kad ga je upalil,fak..pa mlinček za kavu je goli kurac..i nije prestal mljet..promjenil je zvuk tek kad je krenul sa malo više gasa.
 
Jesu riješili kaj sa španerom razvodnog lanca?
Jebate na Grobniku sam pričal sa jednim vlasnikom,kad ga je upalil,fak..pa mlinček za kavu je goli kurac..i nije prestal mljet..promjenil je zvuk tek kad je krenul sa malo više gasa.
Meni su promjenili španer i fazni lanac prije cca 700-800km, s tim da je i španer i fazni lanac pod istim kataloškim brojem, ne postoji drugačiji
Za sad se ne cuje
Kolko sam citao po stranim forumima, ima vec motora sa 50 tisuca km bez ikakvog problema, a zveckaju nakon prve izmjene ulja.
Jos nije zabiljezen niti jedan kvar mašine zbog toga, pa samo toči-vozi
 
  • Like
Reactions: e39
Meni su promjenili španer i fazni lanac prije cca 700-800km, s tim da je i španer i fazni lanac pod istim kataloškim brojem, ne postoji drugačiji
Za sad se ne cuje
Kolko sam citao po stranim forumima, ima vec motora sa 50 tisuca km bez ikakvog problema, a zveckaju nakon prve izmjene ulja.
Jos nije zabiljezen niti jedan kvar mašine zbog toga, pa samo toči-vozi
Ne bih se zamarao s tim zveckanjem, nije isto kada Suzuki zvecka ili kad BMW zvecka
 
Cuo sam od par ljudi da ovo zveckanje je mala beba naspram xr-a i triumph tiger 1200
Neznam, nisam cuo osobno samo govorim po pricama drugih
Neki dan na semaforu do mene austrijanac sa ženom na glancija Tigeru 900, još nije skinija foliju s TFT-a, a klapara ka zračno hlađeni Torpedo iz '70-ih.
To valjda tako triba.
 
Danas prvi put vidim motor uzivo..jedna rijec..razocarenje. Prvo motor je malecak drugo sjediste za suvozaca ko da je za ukras, lanac uzak jeftilen lancanici ko na kinezu nekom, nogare ..sve jeftino, uzak guvernal..vizir ..sta je ono..pa neki nakedi imaju bolje vizire..razmisljo sam mogo bi to bit motor za mene ali XR 10g star je bolji od ovog novog..nek zveci nema veze makar lici na motor :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: e39 and keed