Suzuki GSX-S1000GX

DiAbLeRo

Well-known member
Suzuki izbacio novi crossover, otkrio Versysa nakon 100 godina.
 

Attachments

  • GSX-R1000GX 1.jpg
    GSX-R1000GX 1.jpg
    131 KB · Views: 0
  • GSX-R1000GX 2.jpg
    GSX-R1000GX 2.jpg
    114.8 KB · Views: 0
  • GSX-R1000GX 4.jpg
    GSX-R1000GX 4.jpg
    141.9 KB · Views: 0
  • GSX-R1000GX.jpg
    GSX-R1000GX.jpg
    111.6 KB · Views: 0
Ej ovo izgleda odlicno.
Kawin najveci problem je bio “slab” agregat.
Ako cjenom bude prihvatljiv a mogao bi biti ovo je odlicna alternativa XR-u i Multici.
 
U njem je 3K skuplji od GT modela. Ne znam koliko je konkurencija. U svakom slučaju dobar motor i dobra alternativa za one koji ne žele XRa, multicu, itd.
 
Ej ovo izgleda odlicno.
Kawin najveci problem je bio “slab” agregat.
Ako cjenom bude prihvatljiv a mogao bi biti ovo je odlicna alternativa XR-u i Multici.
ak si spreman uzet sranje od ovjesa i kocnica, hrpu najjeftinije plastike i preprodajni pad vrijednosti od 65% u 2 god, to je pravi motor za tebe :mrgreen:




Srki
 
  • Like
Reactions: kronik
ak si spreman uzet sranje od ovjesa i kocnica, hrpu najjeftinije plastike i preprodajni pad vrijednosti od 65% u 2 god, to je pravi motor za tebe :mrgreen:




Srki
A po cemu si to zakljucio?
Ako Suzuki ima sranje od ovijesa, kaj onda ima npr mt-09 non sp?
A i opce je totalno glupo komentirat ovijes na ovom motoru kojeg jos nitko nije od nas imao prilike probati.
Hrpa najjeftinije plastike?
Prije bi rekao da kawasaki ima govno od plastika, imao sam z800, kopce su pucale cim ih pogledaš i cijeli je skripao
Svi se love kocnica na Suzukiju, evo ja nisam nikad imao problema nikakvoga na svojem, i tako ce definitivno biti i sa novim gsx-s 1000 kojeg planiram uzet
I pad vrijednosti, evo ja sam svojeg gsxs 750 2019 nakon 2 godine i 12 soma km sta sam ja s njim prosao (sve skupa je imao 16 000km) prodao za iste novce za kojeg sam ga kupio, i jos me zvalo 5-6 ljudi nakon sta je prodan jer mi je ostao oglas.
Melješ bezveze
 
  • Like
Reactions: floyd and Busaa
Sranje od kocnica je malo preteska rijec..sta sad brembo nevalja..sta bi bilo da su tocico..malo smo svi razmazeni daj nam sve tip top a onda kad te odere po novcaniku jaoooo..ovjes elektronski..sta mu fali..ok nije ohlins al nece ni cijena bit blizu..plastike su na svim isti kur...150ks..taman.. normalnom cojku ni to ne treba..tft, mape, dzidze midze sto mase vole..ok..fino motorce za stare i mlade bajkere ..kome se ovo ne svidja uvijek moze dodat jos jedno 5kila ojra i kupit zveketavog XRa
 
Sranje od kocnica je malo preteska rijec..sta sad brembo nevalja..sta bi bilo da su tocico..malo smo svi razmazeni daj nam sve tip top a onda kad te odere po novcaniku jaoooo..ovjes elektronski..sta mu fali..ok nije ohlins al nece ni cijena bit blizu..plastike su na svim isti kur...150ks..taman.. normalnom cojku ni to ne treba..tft, mape, dzidze midze sto mase vole..ok..fino motorce za stare i mlade bajkere ..kome se ovo ne svidja uvijek moze dodat jos jedno 5kila ojra i kupit zveketavog XRa
Ma lupa bezveze skroz