Suzuki Intruder vs600

biber_cros

New member
zdravo svima nisam bio dugo na forumu,do sada sam vozio crosere i skutere ali svakog dana sve vise i vise me vuku choperi najvise me ovaj model interesuje.motor je 1997 godiste i na slici mi izgleda odlicno,ako moze neko da kaze kakav je ovaj motor sto se tice kvalitete i dugotrajnosti,kakav je s dijelovima i jel skup za odrzavanje,ima predenih 19000km,evo i slikica....,,pozzzzz
 
Neznam za kvalitetu, ali je vrlo rijedak. rađen je samo zbog nekih tržišta koja su imala specifične porezne granice, na pr. Italija. Češći su modeli 800 ccm, a najviše ih je sa 1400. veći modeli su bili dobri, mislim da je sve isto kao na većem modelu, osim razlika u mašini. Ovo im je bio jedini V2 sa 600 ccm.

Dijelove je uvijek moguće nabaviti, pitanje je je koliko je to moguće u HR. Ja nisam imao problema sa nabavom dijelova za stare Japance u Austriji, samo je stvar koliko se čeka, tjedan ili mjesec. A i po cijenama su bolji.
 
James1100 said:
Neznam za kvalitetu, ali je vrlo rijedak. rađen je samo zbog nekih tržišta koja su imala specifične porezne granice, na pr. Italija. Češći su modeli 800 ccm, a najviše ih je sa 1400. veći modeli su bili dobri, mislim da je sve isto kao na većem modelu, osim razlika u mašini. Ovo im je bio jedini V2 sa 600 ccm.

Dijelove je uvijek moguće nabaviti, pitanje je je koliko je to moguće u HR. Ja nisam imao problema sa nabavom dijelova za stare Japance u Austriji, samo je stvar koliko se čeka, tjedan ili mjesec. A i po cijenama su bolji.
Ma nebitno jel 600 ili 800 a 1400 nebi uzeo jer je to prevelko za mene,hvala sto si se javio valjda jos neko se javi sutra jer je vec kasno,samo jos da pitam kakva je potrosnja goriva kod 600 i 800 jel do 10l/100km..,,pozzz
 
Buraz je imao Maraudera 800 (isti agregat) i potrošnja je bila od 4 litre pa prema gore, ovisi o vožnji. Nikad 10.
 
James1100 said:
Buraz je imao Maraudera 800 (isti agregat) i potrošnja je bila od 4 litre pa prema gore, ovisi o vožnji. Nikad 10.
pa to je onda odlicna potrosnja za tu kubikazu,a kakav je bio onako motor jel se kvario sta...,pozzzzz
 
nije bilo kvarova, samo malo zajebancije sa štelanjima frgazera.
ali neki marauderi su znali imat problema sa radilicama, neznam kako je to bilo prije na Intruderima  :misli: