Suzuki - kupnja

Srejo

New member
Može li mi tko reć koliko se otprilike čeka motor koji se narući, znaći ako ga nema odma u dućanu kada ga se kupuje... Puno hvala 8) :D
 
Srejo said:
Može li mi tko reć koliko se otprilike čeka motor koji se narući, znaći ako ga nema odma u dućanu kada ga se kupuje... Puno hvala 8) :D

Dok čekaš da ti se javi netko tko je malo kompetentniji da odgovori na tvoje pitanje, evo mog odgovora, recimo iz druge ruke:
Između 10 i 60 dana, ovisno o modelu, tj. da li je već naručen ili će se tek naručiti.
 
Srejo said:
Može li mi tko reć koliko se otprilike čeka motor koji se narući, znaći ako ga nema odma u dućanu kada ga se kupuje... Puno hvala 8) :D

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
koji motor :?: :?: :?: :?: :?:
kod koga :?: :?: :?: :?: :?:
a da ipak nazoveš zastupnike :?: :?: :?: :?: :?:
ili očekuješ da to netko ovdje nazove pa ti javi :D :D :D :D :D :D
 
ono sto je lageru mos dobit za par dana. Sve ono sto je sad po salonima na akciji.
Nove kawe za 2005 stizu pocetkom 2.
 
:D :D :D Suzuki GSX-R 600, ma mislio sam da ako netko zna onako okvirno, evo recomo kao ovaj odgovor da se čeka od 10-60 dana, hvala vam... :D :D :D :D 8)
 
Super Jura said:
Evo, da sada u HR želiš kupiti Varadero, nemože. Nema. Dodje tek u 5. mjesecu. A možda i ne!

kaj ću ti ja

ak me fino zamoliš prodam ti ja svog -u super stanju samo 8 km :wink:
 
tomee said:
Super Jura said:
Evo, da sada u HR želiš kupiti Varadero, nemože. Nema. Dodje tek u 5. mjesecu. A možda i ne!

kaj ću ti ja

ak me fino zamoliš prodam ti ja svog -u super stanju samo 8 km :wink:
8 :shock: