Suzuki RGV 250

Suzuki GSX-R 1000 ili Yamaha R1

  • Kakvo je to pitanje uopće... Suzuki!

    Votes: 0 0.0%
  • Ne budi lud! Yamaha!

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Matija_RGV

New member
Bok, ekipa! Ja sam novi na ovom forumu, došao sam na nagovor Muzzy_raptor cure. Inače sam iz Zagreba i obožavam motore otkad znam za njih i za sebe. No, da skočim odmah na temu... Treba mi motor... Već pet godina se tandrkam na Stalkeru i konačno sam odlučio da mi treba nešto jače... Tu i tamo uzmem od kojeg frenda nešto malo jače, pa si priuštim dozicu adrenalina. Zaljubio sam su Suzukija RGV 250, pa me zanima jel mi može itko od vas majstora, reći od koje do koje godine su se proizvađali, jel išta valjaju, koliko cca koštaju i tome slično. Ako je netko od vas ikada imao ili ima taj motor, bio bih jako zahvalan kad bi mi se javio! Uživajte svi! :cool:
 
Pozdrav i tebi! :B:
Evo ti stranica pa možda nešta na njoj iskopaš
http://www.rgv250.co.uk/
 
Puno ti hvala! Stranica je stvarno iscrpna, ali meni treba netko iz Hrvatske tko ima ili je imao dotični motor, pa da to iskustvo podijeli sa mnom!
 
motor je dobar, motor se kvari, 2-t je.
Nakon 7000 okretaja poludi, lezi u zavoju, nema niti jedne dobre u hrvatskoj koja je na prodaju, cijena oko 2000€ :mrgreen: :mrgreen:
 
Baš si optimističan... :!: Znam da je malo u banani jer je 2-T, ali baš zbog toga... Što se tiče nabavke, jel igra Slovenija, Mađarska ili nešto slično? Nije da se razbacujem novcima, pa mi je svaki euro važan...
 
ma naci ces ju valjda nemoj si nis bedirat :mrgreen: al mos si uzet u zamijenu nes drugo :whistle:

usput dobro mi dosel :skocko:
 
Matija_RGV said:
Bok, ekipa! Ja sam novi na ovom forumu, došao sam na nagovor Muzzy_raptor cure. Inače sam iz Zagreba i obožavam motore otkad znam za njih i za sebe. No, da skočim odmah na temu... Treba mi motor... Već pet godina se tandrkam na Stalkeru i konačno sam odlučio da mi treba nešto jače... Tu i tamo uzmem od kojeg frenda nešto malo jače, pa si priuštim dozicu adrenalina. Zaljubio sam su Suzukija RGV 250, pa me zanima jel mi može itko od vas majstora, reći od koje do koje godine su se proizvađali, jel išta valjaju, koliko cca koštaju i tome slično. Ako je netko od vas ikada imao ili ima taj motor, bio bih jako zahvalan kad bi mi se javio! Uživajte svi! :cool:

welcome! pa razumijem da si zaljubljen, ali se odljubi i kupi suzuki sv-a...
takav motor, rgv250, je imao moj kolega.... ocjena:zadovoljava, bar on tako kaže.
 
imat ti ja rgv 250 u skoro savrsenom stanju,zena me opasno maltretira pa bu vjerojatno na prodaju :( ,ak te kaj zanima pitaj znam o toj pili sve(ovo mi je 4-ti 250 tak)
 
zweitakt said:
imat ti ja rgv 250 u skoro savrsenom stanju,zena me opasno maltretira pa bu vjerojatno na prodaju :( ,ak te kaj zanima pitaj znam o toj pili sve(ovo mi je 4-ti 250 tak)

Koja je godina, model (VS), kilometara, da li je ikad bio skršen, koliko bi tražio za njega? Jesi zadovoljan s tim motorom? Jesi li ti prvi vlasnik? Uh, koliko pitanja... :wink:
 
miro said:
Matija_RGV said:
Bok, ekipa! Ja sam novi na ovom forumu, došao sam na nagovor Muzzy_raptor cure. Inače sam iz Zagreba i obožavam motore otkad znam za njih i za sebe. No, da skočim odmah na temu... Treba mi motor... Već pet godina se tandrkam na Stalkeru i konačno sam odlučio da mi treba nešto jače... Tu i tamo uzmem od kojeg frenda nešto malo jače, pa si priuštim dozicu adrenalina. Zaljubio sam su Suzukija RGV 250, pa me zanima jel mi može itko od vas majstora, reći od koje do koje godine su se proizvađali, jel išta valjaju, koliko cca koštaju i tome slično. Ako je netko od vas ikada imao ili ima taj motor, bio bih jako zahvalan kad bi mi se javio! Uživajte svi! :cool:

welcome! pa razumijem da si zaljubljen, ali se odljubi i kupi suzuki sv-a...
takav motor, rgv250, je imao moj kolega.... ocjena:zadovoljava, bar on tako kaže.

Suzuki SV... Ne znam... Meni je RGV totalno lud motor. Vidio sam samo jednog u Zagrebu do sada. Frajer na njemu protiv Suzukija GSX750R! Držao ga je na startu prvih 100 metara, ali onda je 750-ica otišla... Možda je bila stvar u vozaču, ili je RGV jednostavno opak!
 
Prvo odlući za što ti treba i kakav si vozać.
Ovo kakav ne mislim na umijeće vožnje nego dali voliš više
racing vožnju ili tandrkanje od kafića do kafića.
Ovo što ti nude SV-a ili nešto drugo to su sasvim drugi motori od Game
sa Gamom možeš postić drugi nivo vožnje i dobra ulaznica za racing vožnju na stazi a i tehnićku kulturu.
Postoji uzrećica cvajo je zakon,i zamjensko zadovoljstvo ti sigurno nemože pružit SV. Moj friend je sa RGV napravio 35000 Km. nikad ju
pipnuo nije osim servisa koji je neophodan . Motor zahtjeva
samo malo pažnje i neuništiv je , ne kvari se sigurno .
Ja sam promijenio dve game a i sad vozim cvaju i stalno je u crvenom.
Znaći dobro ulje , kontroliirati ventile , i samo gas.


 
primjetio sam da nema kupit polovni RGV u nas preko 95. god,
a znam da ima 96. god model, onaj obliji...
 
Matija_RGV said:
zweitakt said:
imat ti ja rgv 250 u skoro savrsenom stanju,zena me opasno maltretira pa bu vjerojatno na prodaju :( ,ak te kaj zanima pitaj znam o toj pili sve(ovo mi je 4-ti 250 tak)

Koja je godina, model (VS), kilometara, da li je ikad bio skršen, koliko bi tražio za njega? Jesi zadovoljan s tim motorom? Jesi li ti prvi vlasnik? Uh, koliko pitanja... :wink:
1991,VJ22M(banana swing arm)nije bio nikada skrsen i ima sve svoje original oklope na sebi i original farbu,nisam prvi vlasnik,motor je prava zvijer s obzirom na 250 ccm(nove gume obadvije,novi lanac i lancanici,filter zraka,iridium svjecice,akumulator novi i polovni,sic za suvozaca u plavoj kozi.....)dam ti broj na PM pa me zovno ak ga hoces vidjeti,a kaj se tice prodaje,neznam za cijenu...........nism uopce razmisljal o prodaji neg o novim arrowima....... :|
 
zweitakt said:
1991,VJ22M(banana swing arm)nije bio nikada skrsen i ima sve svoje original oklope na sebi i original farbu,nisam prvi vlasnik,motor je prava zvijer s obzirom na 250 ccm(nove gume obadvije,novi lanac i lancanici,filter zraka,iridium svjecice,akumulator novi i polovni,sic za suvozaca u plavoj kozi.....)dam ti broj na PM pa me zovno ak ga hoces vidjeti,a kaj se tice prodaje,neznam za cijenu...........nism uopce razmisljal o prodaji neg o novim arrowima....... :|

Par puta sam ga škicnul i motor izgleda cist pristojno a i ne koljes ga kolko vidim tako da bi i masina trebala biti dobra. 8)
 
zweitakt said:
1991,VJ22M(banana swing arm)nije bio nikada skrsen i ima sve svoje original oklope na sebi i original farbu,nisam prvi vlasnik,motor je prava zvijer s obzirom na 250 ccm(nove gume obadvije,novi lanac i lancanici,filter zraka,iridium svjecice,akumulator novi i polovni,sic za suvozaca u plavoj kozi.....)dam ti broj na PM pa me zovno ak ga hoces vidjeti,a kaj se tice prodaje,neznam za cijenu...........nism uopce razmisljal o prodaji neg o novim arrowima....... :|
I JOS NISAM PIVU DOBIO!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Orion said:
zweitakt said:
1991,VJ22M(banana swing arm)nije bio nikada skrsen i ima sve svoje original oklope na sebi i original farbu,nisam prvi vlasnik,motor je prava zvijer s obzirom na 250 ccm(nove gume obadvije,novi lanac i lancanici,filter zraka,iridium svjecice,akumulator novi i polovni,sic za suvozaca u plavoj kozi.....)dam ti broj na PM pa me zovno ak ga hoces vidjeti,a kaj se tice prodaje,neznam za cijenu...........nism uopce razmisljal o prodaji neg o novim arrowima....... :|
I JOS NISAM PIVU DOBIO!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
ja neznam kaj cekas...vec sam ti par puta rekel da me nazoves da se oblijemo ko stoka :D ,(091-2233445)bilo je nakaj rijeci i o tome ko moze vise popit :D :D ,al poslije idemo doma s taxijem :D :D
 
Matija_RGV said:
Hvala svima koji ste mi dali info o RGV-u!!! Probna vožnja je out of the question, I suppose :D ?
sve ovisi kolko nofcih imas,i koko godina imas,ak imas 13 godina nes se vozil...... :D :D
 
a kakvi su to rezultati ankete 47 i 52 %, a di je nestao onaj 1% ???
 
taj 1% je za nas sto volimo cagive :wink: :belj: