Suzuki servis u Zagrebu

bdrazen50

Member
postajem vlasnik malog bandita i zanima me gdje servisirati taj motor u zagrebu... imam ga namjeru imati malo duže vrijeme i s njim napraviti barem 40.000 km pa me interesira samo dobar serviser... motor više nije pod garancijom...
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,12343.150.html#lastPost 

pogledaj pred kraj stranice,zastupnici za suzuki a dodu ti po motor i vrate ga natrag (y)
 
hvala na linku, interesantno... a kakva je situacija s neovlaštenima?
 
bdrazen50 said:
hvala na linku, interesantno... a kakva je situacija s neovlaštenima?

odvediga tu u noveme nove neces falit niti ce te 100 kuna spasit,jer ces u konacnici najjeftijije proc... (y)
 
napravio servis u draganiću... zadovoljan... došli ujutro po motor i vratili ga popodne... cijena? razumna za ovlašteni servis... po forumima nisam pročitao loše iskustvo s njima, sve pohvale... evo i ja ih pohvaljujem... sve je bilo u skladu s dogovorom...
 
ajd bubni cijenu i šta si sve mijenjao? čemu tajnovitost...  :misli:
 
bdrazen50 said:
napravio servis u draganiću... zadovoljan... došli ujutro po motor i vratili ga popodne... cijena? razumna za ovlašteni servis... po forumima nisam pročitao loše iskustvo s njima, sve pohvale... evo i ja ih pohvaljujem... sve je bilo u skladu s dogovorom...
odlicno (y)
 
ulje ipone, filter ulja orig, filter zraka orig, ipone ulje za kočnice, ipone antifriz, ipone ulje za vilicu, semerinzi i čistači vilice, svjećice NGK, rad 165kn/sat, sve skupa 2.404 kn preko računa...
 
prošlu nedjelju sam se malo provozao po onom sunčanom danu... bilo je malo hladno, ali ne pretjerano... htio sam ga malo potegnuti... i zadovoljan sam, fino ide... no, ne znam trebam li se brinuti... naime kad sam na zaobilaznici došao do 210 km/h počeo je nekako lelujati, skoro kao da se nekako čudno uvija... malo sam se prepao i smanjio sam gas na oko180-190 km/h i prestalo je.... da li je možda stvar u gumama? kako sam kupio polovnog ne znam koliko su stare... lik je rekao da je stražnja nova, a prednja negdje na pola vijeka... tako i djeluju... michelin pilot road... što kažete, da li je možda stvar u gumama?
 
Nije do guma nego drzis volan precvrsto zbog udara vjetra a time nesvjesno pomices volan tj drzis se za njega da te ne otpuse. A kako desna ruka drzi gas nije ti jednako uporiste na ruckama. Stisni nogama rezervoar , opusti grip na volanu i lelujanje prestane. :wink:
 
....i skini kofer ako ga imaš  :wink:
 
singlica said:
Nije do guma nego drzis volan precvrsto zbog udara vjetra a time nesvjesno pomices volan tj drzis se za njega da te ne otpuse. A kako desna ruka drzi gas nije ti jednako uporiste na ruckama. Stisni nogama rezervoar , opusti grip na volanu i lelujanje prestane. :wink:

moguće... hvala na savjetu...

btw, u uputama piše da preporučuju bridgestone bt20 gume... jesu li bolje od ovih michelinki pilot road?
 
Kingman said:
....i skini kofer ako ga imaš  :wink:

za sada nemam kofer... inače znam da značajno remeti aerodinamiku... nije za badava preporuka na svakom koferu da se ne ide preko 130 km/h... iako, na prošlom motoru sam s koferom vozio i puno brže, doduše ne 210 km/h, ali malo manje...
 
bdrazen50 said:
napravio servis u draganiću... zadovoljan... došli ujutro po motor i vratili ga popodne... cijena? razumna za ovlašteni servis... po forumima nisam pročitao loše iskustvo s njima, sve pohvale... evo i ja ih pohvaljujem... sve je bilo u skladu s dogovorom...

Evo da se i ja prikljucim pohvalama,kupio kod njih novu hayabusu nedavno,sve dogovorio preko telefona i e-maila,isporuka na kucnu adresu,sve odrađeno u dogovorenom roku,kupac im je na prvom mjestu,sto reći više,jednostavno prezadovoljan,cisti profesionalizam... (y) (y) (y)

Prije toga davno kod njih kupovao robu i neke aftermarket proizvode,isto prezadovoljan... (y)
NOVEMA NOVA jednostavno bolja... (y) (y) (y)
 
svakako preporučujem MOTOFREAK SERVIS ,u zagrebačkoj Dubravi
www.motofreakservis.hr

meni je ugradio turbo na hayabusu :)

radi sve motocikle,posjeduje dijagnostičku opremu kao i dyno stol za mjerenje snage,popravak getriba itd...

:021: (y)
 
Johnny047 said:
Znači Hayabusa kao takva nije zadovoljila tvoje apetite? :mrgreen:

pošto organiziram utrke ubrzanja a hayabusa nije konkurentna sa hiljadarkama kao serijska morali smo napravit neš posebno :)

svaka budala ima svoje veselje :D
 
zg_luka said:
pošto organiziram utrke ubrzanja a hayabusa nije konkurentna sa hiljadarkama kao serijska morali smo napravit neš posebno :)

svaka budala ima svoje veselje :D

Onda samo udri  (y)

Vidio sam tih setova po ebayu, kakvih 3000 $