Suzuki sv650n '07 vs Yamaha mt07

The_Maky

New member
Pozdrav

Na godinu razmišljam kupnju između ova 2
Pa me zanima za koji se odlučiti
Mt07 sam vozio i motor je brutala ali je sjedalo totalno neudobno odrvenis na vožnji duzoj od 1h
Sv ne znam

Ajmo pomoć!  :naklon: :naklon:
 
Koliko sam ja čuo od ljudi sve te yamahe su komad drveta za sjediti. Mnogi koji su kupili, a žele se voziti ih prodaju baš zbog toga. SV ti je SIGURNO udoban, ali 650-nije brutala, ali normalnom vozaču je prihvatljiva. Ako nema suvozača  :mrgreen:

(y)
 
evo na Two weels imaš zgodan test- usporedbu ta dva motora
  https://www.youtube.com/watch?v=UfPjSf5wDo0
Meni je svakako favorit suzuki sv 650, ipak ima kultni provjereni motor iz V-stroma, a i dizajn se vratio na klasični tj. neće brzo zastariti, naravno tko voli klasiku :)
 
Imao sam sv i mogu reći da je stvarno dobar motor.
Za tu snagu dobro ide i poteže iz malih okretaja,ne treba ga se vrtiti kao druge naked motore od 600 ccm čim želiš biciklistu zaobići  (y)
 
posto ces kupovat nagodinu mozda ce mt07 bit obnovljen za 2018, u tom slucaju nes imat o cem razmisljat
sv650 je obnovljen, kad, prosle il ove godine i kao takav je usporediv sa mt07
kad pogledas kako su sredili mt09, imas se cemu nadat
u 1 reviewu se vozac zalio i na tvrdocu sjedala sv650, sjedalo se moze sredit...
 
Da se razumijemo o kojem sv-u je riječ malo starijem nego ovaj iz videa
 

Attachments

  • _20170415_080318.JPG
    _20170415_080318.JPG
    102.7 KB · Views: 146
jednom sam išao  đir do karlobaga sa mt 07 (oko 500 km puta za do tamo i nazad jer nisam išao direktno doma u povratku) i moram priznati da na putu nazad, sjedalo mi je bilo tvrdo bez obzira na stanke. postoji comfort sjedalo, ali to je već dodatna oprema koja se plaća posebno. neznam kako je sa tim sjedalom pa neznam razliku ali predpostavljam da je bolje..
u biti za putovanja bi bio bolji tracer ili nešto drugo. to baš nije motor za opuštanje i putovanja..