Suzuki Swift 1.3 Gti

cicogti

Active member
Evo otisao u Irsku pa prodajem svog Swifta 8000 kn
Uz njega koji je vracen u serijsko stanje, jbg, svako si slaze po svom , imam i dosta posebnih djelova;
Aeromotiv regulator pritiska goriva 750kn
Omp pojas u 3 tocke 750kn
Bmc Cda                      900 kn
Oz Superturismo black 7x15 ET40 4x114.3 sa odlicnim ljetnim conti 195/50/15  2600 kn
Oz superturismo silver 7x15 ET40 4x114.3 sa 2 nove zimske Conti i 2 lose Cooper zimske 3000kn.
Felge imaju prstene 60.1mm za Swifta alu se mogu izvaditi oa je centralni fi 76mm mislim, te jos komplet bregaste, radilica, klipnjace i klipovi 3000kn.
Ne kuzum kak povuc slike iz galerije pa ak ma zainteresiranih saljem na watsup...auto se moze vidjeti u auto kuca.Pavlinic Sopic Savska 80 g. Zeljko Sopic
tel 6177485
22504480 je broj oglasa na njuskalu, pa na ostali oglasi...se mogu vidjeti fotke svega...
 
Swift je regan do 12.10.2017.god, u motor uvijek stavljao Castrol 10W-60, Castrol TAF-X  75W-90 u getribu a za bremze Castrol SRF , zalihe iz sretnih dana Castrol sponzorstva; pleteni lajtunzi, Kenwood radio i zvucnici, auto je pali vozi, g. Sopic ima punomoc za prodaju.
 
Koji flashback... swift gti i dijelovi kod Sopica. Steta kaj nisi tu da napravimo đir do Sljemena. :mrgreen:
 
Evo sad sam i slike  uspio staviti pa navalite da to rjesim, steta da stoji, nije hrdav, mehanicki ispravan...
Dofural bi ga tu u Irsku ali tu deru na osiguranju, tak da stariji auti dosezu i do 3000€ osiguranja godisnje, posebno zbog lijevog volana LHD
 
Swift 7500kn a za ostalo cijene po dogovoru
 

Attachments

  • image-3.jpg
    image-3.jpg
    513.4 KB · Views: 229
A jel idu u tu cijenu i prednje gume ili to spada pod ostalo za nadoplatit? :mrgreen?
 
https://drive.google.com/file/d/0B5i9OOaq0yYSS1VZSzlBdlptZnM/view?usp=drivesdk

Ovak sad izgleda...
 
Dam uz auto i F5 kompjuter bez chipa (na autu je serijski komp), i getribu gti ispravnu,  izvadena 5-ta  brzina, obicno se ubije 2. a meni otisla 5., pa kupio komplet getribu samo zbog toga...imam jos nekih sitnica gratis za kupca da ne stoji u garazi
 
Imao dva takva, u ono doba zvijer od auta  (y)