Suzuki "uljara"

djekomax

New member
cobRRa said:
djeko ak te neko pita za kosaricu kaj drzi prednju masku i ostalo javi. stavil bi u oglas al nemam poima koliko to uopce vredi. nova je, kupil krivo za srada 600 prije par godina.
ok,imat ću u vidu ako netko upita (y)
 
cobRRa said:
djeko ak te neko pita za kosaricu kaj drzi prednju masku i ostalo javi. stavil bi u oglas al nemam poima koliko to uopce vredi. nova je, kupil krivo za srada 600 prije par godina.

ček ček.... ne kužim .. trebaš za SRADA, a imaš od starog gsxra ili ?
 
sorry da ti upadam u temu, ali možda imaš plastični potezač čoka. Meni je pikao na gsxr-u 600 a nema nigdje za nabavit. U Austriji ima samo cijeli zglob lijeve ručke ali sam potezač nema.
 
Bleki said:
sorry da ti upadam u temu, ali možda imaš plastični potezač čoka. Meni je pikao na gsxr-u 600 a nema nigdje za nabavit. U Austriji ima samo cijeli zglob lijeve ručke ali sam potezač nema.
nemam,ja sam skinuo sa svoga 1100 92 ali ću ga možda ponovo vraćati na motor pa ga ne bih prodavao!
 
Bleki said:
sorry da ti upadam u temu, ali možda imaš plastični potezač čoka. Meni je pikao na gsxr-u 600 a nema nigdje za nabavit. U Austriji ima samo cijeli zglob lijeve ručke ali sam potezač nema.

stavi si čok bole na sam carb ... ja imam takoi prva liga je  (y)
 
nemam,ja sam skinuo sa svoga 1100 92 ali ću ga možda ponovo vraćati na motor pa ga ne bih prodavao!   
Hvala svejedno!

stavi si čok bole na sam carb ... ja imam takoi prva liga je  
kad dođem kod Tebe, javim ti se da mi ti to središ, ako nije bad? Sad idu ljepši dani pa mi i ne treba toliko, ali zanimljivo, nigdje ga više ne mogu nabavit.
 
e, kaži mi kako ti se ponaša kofer kad si nosač samo tako stavio na ručku za suvozača ?!?!  .... zar ti se ne ljulja ?

a za takav čok ne smeta oklop ... i sa oklopom se vide karburatori ..  (y)
 
strasilo said:
ček ček.... ne kužim .. trebaš za SRADA, a imaš od starog gsxra ili ?

kada sam pao sa srada onda sam narucio tu kosaru van zagreba i poslali mi krivo, nisam uspio zamjeniti niti vratiti pa je tak ostalo, ima 10 godina od tad. :wink:
 
Bleki said:
Hvala svejedno!
kad dođem kod Tebe, javim ti se da mi ti to središ, ako nije bad? Sad idu ljepši dani pa mi i ne treba toliko, ali zanimljivo, nigdje ga više ne mogu nabavit.

nije bed .... mislim da čak u radioni imam polugice za takav čok .. moram samo pogledati ...  (y)

inače, moj stari je na kawića stavio polugicu od mjenjača za bicikl.. i radilo je savršeno.... čak je i dobro izgledalo ...  (y)
 
djekomax said:
probušio samo 4 rupe na ručki i zašarafio,išao je samo 300 i nije spao:mrgreen: :mrgreen:

i ja bih stavljao.. zato pitam ...  (y)
 
cobRRa said:
kada sam pao sa srada onda sam narucio tu kosaru van zagreba i poslali mi krivo, nisam uspio zamjeniti niti vratiti pa je tak ostalo, ima 10 godina od tad. :wink:

treba meni ... zato pitam .... ali postoje dvije različite za model 88-89 .... koš za ručke ispod trokuta i koš za ručke iznad trokuta .... meni treba ovaj za ručke iznad trokuta ...
 
strasilo said:
i ja bih stavljao.. zato pitam ...  (y)
kofer stoji odlično,mada se mrvicu samo ljulja a kod mene je onaj manji oko 30-ak L mislim,ako budem stavljao veći morat ću još ubaciti nosač koji bi išao sa strane di stoje ova 2 imbusa
 
djekomax said:
kofer stoji odlično,mada se mrvicu samo ljulja a kod mene je onaj manji oko 30-ak L mislim,ako budem stavljao veći morat ću još ubaciti nosač koji bi išao sa strane di stoje ova 2 imbusa

na njih sam i ja mislio staviti ...  (y)
 
pa nemam pojma.. možda bi mi čak i moglo pomoći ...  (y)

napravim mali nosaš na ova dva vijka i stavim to kao tvoje .. gdje to ima za nabaviti ?
 
Prije svega isprika; uopće nisam skužio da sam u "oglasniku"?  :misli:

to moderator; seli i ovu temu u birtiju, tamo je primjerenije da stoji.

ovi nosači dolaze na "rep" motora tj. na vrh dodatnih nosača tako da ne diraju plastiku repa (bandit i sl.) Mogu se podešavati i čvrsti su kad ih se fiksira kako treba.