Suzuki V-Strom 800DE

+marek+

Well-known member
1667898851983.png


1667899133998.png


1667899149287.png


84hp, 21/17 kotači, 20l tank, Showa naprijed i nazad 220mm hod, 230kg...
 
  • Like
Reactions: diesel power
Pa jbt ko im dizajnira ,katastrofa 🤢 jel bar prednja vilica ne tone kao kod veceg v stroma?ko to zna..
 
U najezdi ove klase 700-800 kubika evo jos jedan...sve je to isti q.
Suzuki godinu dana kasno...
 
meni je 800 DE odlican, lijepo od suzukija da ponudi nesto novo, nakon pol milijuna starih stromova.
nista sto oduzima dah, ali za male nofce ce odvest do kraja svijeta i natrag, za sve ostalo ce se pobrinut tjuneri, ovjes, sjediste ili vjetrobran, a osnova je sigurno zdrava.
 
Sta da kažem, meni osobno je bolji 650 xt novi...a mislim da ni ovog sad 1000 xt, nebi dao za toga., iako dobro izgleda,a i visok je cini mi se., pa ko zna...samo zdravlja...,a ovaj drugi je vise za planine, na tom sjedalu vise stojiš, nego sjediš u fotelji kao na mom...ali to je nepoderivo i sigurno...Strom je to... ,a dodju li kod nas, ne vjerujem da će se prodati samo 2-3... nestace oni brzo...
 
iz yamahe su bili vizionari u ovoj klasi...nakon pocetnog odusevljenja sa t7,dosta ih se stufalo,prodalo ga i vratilo se na tmax.:mrgreen:
tako ce bit sa svim ovim mrsavim adv motorima.
 
Trebali su napravit baby verziju od 1050 sa ovom mašinom i 19 cola prednjom 😋

Sviđa mi se naziv; 800DE - odma asocira na Njemačku :cool: jedino je mogao bit bolji da je 800DEM (y)(y)(y)