SV.IVAN ZELINA MOTO PARTY 27.-29.05.2005

TAUBA

New member
UOČIO SAM DA O SUSRETU U ZELINI NEMA NIŠTA NAPISANO, A VRIJEDNI ORGANIZATORI IZ MOTO I OFF ROAD KLUBA SVETI IVAN ZELINA SU TO ZASLUŽILI, A KAKO JOŠ NISAM SAVLADAO UZ SAŠINU SVEKOLIKU POMOĆ PISANJE ČLANAKA, A VIJEST NIJE VIJEST AKO NIJE AKTUALNA, MODERATORI ĆE MI OPROSTITI ŠTO OVO OBJAVLJUJEM U OVOJ RUBRICI.

PRIDRUŽITE SE I OSTALI BIKERI FOTKAMA I TEKSTOVIMA, JER UZ DOSTA MOTORA BILO JE I DOSTA FOTIĆA.


PARTY JE ODRŽAN NA S.R.C. BAZEN SVETI IVAN ZELINA OD PETKA 27.05.2005 DO NEDJELJE 29.05.2005.
_____________________________________________________________



OSIM NA STAZI OFF ROAD VOZILA MOGLA SU SE VIDJETI I NA SUSRETU




_____________________________________________________________


A GDJE TI JE KACIGA ?




______________________________________________________________

I DRUGI MLADI BIKER ZABAVLJAO NAS JE VOZEĆI SE BEZ KACIGE!





_____________________________________________________________


GOSPODIN PREDRAG IZ BJELOVARA SA SIMPATIČNOM SUPRUGOM , MORAO NAS JE ZBOG OBITELJSKIH OBAVEZA NAPUSTITI RANIJE.




_____________________________________________________________


U SUMRAK JE OVAKO POČELO, MUZIKA , PIVO ,I ........




...NASTAVAK SLIJEDI.....

VAŠ TAUBA
 
Vidin ja da je bilo lipo. Aj, educirajte malce o kacigama, a font san ti malo smanjija jer mi je izletija iz ekrana! :wink: :mrgreen:
 
.....EVO I NASTAVKA.

DOK JE SVIRALA GRUPA "TRIO" I DOK SMO OČEKIVALI DA "PARNI VALJAK" IZAĐE NA POZORNICU,
TREBALO JE ŽED ODAGNATI RECIMO ŽULJOM
!





__________________________________________________________________

DOK SE BUČI i MIRKO VESELE, ŠTEF TRTBA DVA MOBITELA DA
SE JAVI ŽENI I .........!






___________________________________________________________________



ZA OGLADNJELE NA RAŽNJU SE JE PEKAO VOL !






__________________________________________________________________

ISPUŠNE CIJEVI SU SE CRVENJELE, A I PUCANJE JE BILO NA SOLIDNOM NIVOU.





__________________________________________________________________


GUŽVA JE BILA POPRILIČNA!





___________________________________________________________________

SUBOTNJA NOĆ JE BILA PREDIVNA, PARTY ODLIČAN, TAKO DA SU "MAKINE"
BILE PARKIRANE DUBOKU U NOĆ ILI BOLJE - DUBOKO U JUTRO.






************************************************************************************


NA KRAJU MALA ZAGONETKA, ŠTO JE ILI TKO JE OVO ?



SRDAČNO VAŠ

TAUBA
 
Čitao sam u novinama da je jedan motorist u Sv. Ivan Zelini poginuo u četvrtak a drugi u subotu...
 
Nike said:
Čitao sam u novinama da je jedan motorist u Sv. Ivan Zelini poginuo u četvrtak a drugi u subotu...

DA,NAŽALOST TO JE TOČNO,ALI DIREKTNO NIJE VEZANO ZA MOTO PARTY.
 
MOLIM GOSPODINA PREDRAGA IZ BJELOVARA DA MI JAVI SVOJU E-MAIL ADRESU DA MU
POŠALJEM JOŠ NEKOLIKO FOTKI IZ ZELINE ( MOŽE NA MOJ E-MAIL ILI KAO PP )


POZDRAV

TAUBA
 
PRIMIJEĆUJEM DA SMO SVI NA MOTORIMA , TAKO DA NITKO NE STIGNE DODATI
KOJU FOTKU ILI KOMENTAR, NEKA NAM I DALJE BUDE UGODNO VRIJEME.


TAUBA
 
Bok tauba! ja sam taj vikend Bio u Primoštenu ( naravno sa motorom ). U posjet mi je došao Neven R6, Dubravko + još dvojica Tomica i Karlo. Brijali smo po Primoštenu, prespavali kod mene, a oni su sljedeći dan pićili za Murter, a ja za Split. Rekel mi je neven da si bil na susretu. :biker:

Lijepo od tebe na nas ovak izvještavaš, a i fotke su odlične.
 
Nisam bio, al sam čuo iz prve ruke da je bilo odlično, pogotovo defile od 50 km sa par stanki u kojima se dijelila piva :)
 
neven choper said:
Bok tauba! ja sam taj vikend Bio u Primoštenu ( naravno sa motorom ). U posjet mi je došao Neven R6, Dubravko + još dvojica Tomica i Karlo. Brijali smo po Primoštenu, prespavali kod mene, a oni su sljedeći dan pićili za Murter, a ja za Split. Rekel mi je neven da si bil na susretu. :biker:

Lijepo od tebe na nas ovak izvještavaš, a i fotke su odlične.

Vama niš ne vjerujem! Pa di su fotke??? :?:
 
Adventurer said:
neven choper said:
Bok tauba! ja sam taj vikend Bio u Primoštenu ( naravno sa motorom ). U posjet mi je došao Neven R6, Dubravko + još dvojica Tomica i Karlo. Brijali smo po Primoštenu, prespavali kod mene, a oni su sljedeći dan pićili za Murter, a ja za Split. Rekel mi je neven da si bil na susretu. :biker:

Lijepo od tebe na nas ovak izvještavaš, a i fotke su odlične.

Vama niš ne vjerujem! Pa di su fotke??? :?:

Kod Nevena R6. Nikak da mi ih da kako bi ih stavio u organizirana putovanja. Danas ću otići do njega u kopiraonu i oteti mu ih. :(
 
Evo sa malo zakasnjenja ali nikad nije kasno pohvaliti jedan krasan moto susret kakav je bio onaj u Zelini. Vidimo se i dogodine. MK Sjene, Kastela