Švabija, dijelovi, oprema...neko donosi do HR?

alien

New member
Ajmo ekipa, tribaju mi neke stvari iz Švabije/Austrije ili odakle očete samo da je po tim cijenama pa me zanima jel ko to donosi?
Nemojte mi samo reći da prčkam po tražilici jer za one za koje imam obavijest da to rade nisu više u pogoni izgleda...tako da me zanima jel ima još koji koji to može dovesti do Splita i koliko ba to košta?  :D :misli:

Primjer, triba mi:
1. Buse vesta belluno XL - kornjača
2. crash bar za BMW R 1200 R...

Sve podatke iman tako da taj netko ne mora tražit već samo donit i naplatit?
Ajmo info...
 
Imaš frajera u oglasniku nabavlja sve iz Luisa, ja ga zvao, naručiš danas dode za tjedan dana........Pa probaj naći broj
 
alien said:
Ajmo ekipa, tribaju mi neke stvari iz Švabije/Austrije ili odakle očete samo da je po tim cijenama pa me zanima jel ko to donosi?
Nemojte mi samo reći da prčkam po tražilici jer za one za koje imam obavijest da to rade nisu više u pogoni izgleda...tako da me zanima jel ima još koji koji to može dovesti do Splita i koliko ba to košta?  :D :misli:

Primjer, triba mi:
1. Buse vesta belluno XL - kornjača
2. crash bar za BMW R 1200 R...

Sve podatke iman tako da taj netko ne mora tražit već samo donit i naplatit?
Ajmo info...

ili imas krive obavijesti ili ti trazilica ne valja

speedbox
racing&more
i dalje radi ........ :jesus:
 
Ma pravi se upglu, sve zna ali zna i da ti znaš da te uvijek on htio banirat pa se pravi blesav i čeka da se sam javiš jer mu je neugodnjak... :hehehe: :hehehe:
 
mate said:
Ma pravi se upglu, sve zna ali zna i da ti znaš da te uvijek on htio banirat pa se pravi blesav i čeka da se sam javiš jer mu je neugodnjak... :hehehe: :hehehe:

onda nista

speedbox
racing&more
zatvoreno
inventura


:LOL:
 
mate said:
Ma pravi se upglu, sve zna ali zna i da ti znaš da te uvijek on htio banirat pa se pravi blesav i čeka da se sam javiš jer mu je neugodnjak... :hehehe: :hehehe:

Šta si stariji sve slabije radi..a...više ribe tribaš jist...omega kiselina....kakvo banniranje, kakve ovlasti moderatora, kakvi bakrači?  :misli:  :mrgreen:

JAvim se ovoj ekipi na pp!
Fala!  (y)

Ne MAti nego speed attacku!  :mrgreen:
 
I onda reci da se nisi pravio glup. :mrgreen: :mrgreen: Pa i ptičice znaju da Speedonja to najbolje rješava.  (y)

Jedino serucka kad treba nešto prodati na ebayu, tu je počeo štekat ali za sada ima dobre isprike pa neće dobit po ušima. :mrgreen:
 
mate said:
I onda reci da se nisi pravio glup. :mrgreen: :mrgreen: Pa i ptičice znaju da Speedonja to najbolje rješava.  (y)

Jedino serucka kad treba nešto prodati na ebayu, tu je počeo štekat ali za sada ima dobre isprike pa neće dobit po ušima. :mrgreen:

idešššššššššššššš


:jesus:
 
Obavezno stavi fotku gdje se vidi karbonska traka. Kaj je s ostatkom, našla mama? :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Obavezno stavi fotku gdje se vidi karbonska traka. Kaj je s ostatkom, našla mama? :mrgreen: :mrgreen:

nije

ja budem potrazio sad kad u D dodjem


ovu,a???
:jesus: